ua en ru

Ольга Бузова розповіла про своє інтимне життя

Ольга Бузова розповіла про своє інтимне життя Фото: instagram.com/buzova86

Артистка скаржиться на страх залишитися самотньою

Російська артистка Ольга Бузова зізналася, що після розлучення зі своїм чоловіком Дмитром Тарасовим, у неї не було інтимних стосунків. При цьому жінку не раз помічали в компанії чоловіків, зокрема її залицяльника учасника "Дому-2" Романа Гриценко. Про це вона повідомила в програмі "Ти не повіриш!".

Бузова сказала, що інтимного зв'язку у неї не було вже 14 місяців: "Для мене справжній поцілунок - це дуже важливо. Це дуже трепетно ​​і, напевно, в 31 рік дівчинки так не говорять. Це чуєш від дівчат в 15,16 років. Але я поцілую тільки ту людину, в якому я буду впевнена, що буде моїм чоловіком. Поки такого немає".

Ольга також зазначила, що святкувати Новий рік буде в колі сім'ї: "Цей Новий рік я буду також зустрічати вільної дівчиною. І, якщо чесно, вже страшно, тому що пройшло трохи більше, ніж рік, а я як і раніше одна".

При цьому на сторінці Бузової в Instagram недавно з'явилися записи про те, що хтось таємно подарував їй величезну кількість троянд: "Тепер я розумію, чому мої помічники весь день були такими загадковими, і відправляли мене скоріше додому ... я такий краси не бачила давно. Зараз оговтаюсь від такої кількості букетів, і буду катувати вас, хто це зробив".

Ольга Бузова розповіла про своє інтимне життя

Фото: instagram.com/buzova86