Оля Полякова назвала аборти вбивством, але виступила проти їх заборони в Україні

STYLERЗірки        08.11.2016 - 13:50
Фото: Оля Полякова (Прес-служба)
Фото: Оля Полякова (Прес-служба)

Оля Полякова в ефірі ток-шоу підняла тему низької сексуальної культури українців і вступила в диспут про аборти

Українська співачка Оля Полякова в ефірі програми "За живе" телеканалу СТБ заявила, що вважає аборт - вбивством дитини.

"Для мене аборт - це вбивство дитини. Ми не маємо права перед природою і Богом вирішувати жити дитині або померти. Інше питання - це дитяча вагітність, вагітність в результаті насильства або внутрішньоутробна хвороба дитини. Я розумію, що бувають обставини, коли неможливо вчинити інакше", - зазначила Полякова.

Артистка вважає, що багатьом жінкам вдалося б уникнути небажаної вагітності, якщо б їх рівень сексуального виховання був вище. Однак в Україні цим питанням часто нехтують, як батьки, так і вчителі, причому – навіть у приватних школах.

"У мене 11-річна дочка і у неї в школі досі не було жодного уроку сексуального виховання. А я почала з нею говорити на цю тему тільки після того, як взяла її телефон і побачила, що вона шукала в google слово "секс". Тоді я зрозуміла, що вже запізнилася. А їй було 9. Думаю, що найбільша проблема в нашій країні в тому, що у нас немає культури спілкування на цю тему. У нас саме слово "секс" вважається ганебним, незручним. Але ми повинні правильно виховувати націю", - зазначила співачка.

При цьому артистка виступила проти законодавчої ініціативи Верховної Ради про заборону абортів, який може тільки погіршити ситуацію. Полякова зазначила, що часто відвідує дитячі будинки. У разі прийняття такого закону, вони виявляться переповнені, а рівень сирітства в Україні стане критичним.

Нагадаємо, полькам запропонували грошову компенсацію за зґвалтування.

On Top