ru ua

Оля Полякова розповіла про найбільшу сексуальну фантазію

Оля Полякова розповіла про найбільшу сексуальну фантазію Фото: Оля Полякова (instagram.com/polyakovamusic)

Зірка розповіла про те, як чоловік відреагував на зйомки зірки "Свінгерів"

Популярна українська співачка Оля Полякова, яка зіграла роль у новій комедії "Свінгери", розповіла про свою сексуальної фантазії. У ній вона бачить себе зі своїм чоловіком, з яким вони планують третю дитину. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Світського життя".

Катя Осадча запитала, чи не мріє Полякова та її чоловік помінятися партнерами, як це зробила її героїня в "Свінгерів".

"Я зі своїм чоловіком так рідко бачуся, що у нас фантазія, як би залишитися наодинці і вже зробити те саме діло, яке зробить нам хлопчика, тому що у мене немає часу. І вже побачитися нам – це велика сексуальна фантазія", - сказала зірка.

Відео: Оля Полякова про "Свінгерів" і сексуальних фантазіях (YouTube/Світське життя)

Оля Полякова каже, що не переживала за реакцію чоловіка на зйомки в такому відвертому кіно.

"Якщо б він мав право на квартиру, то він би міг мене вигнати з дому, але квартира на мені. Тому що я жінка розумна і коли я виходила заміж, то я виходила з однією умовою, що все буде на мені. Він так хотів на мені женитись, що, дурник, зробив це. Все переписав, все мені віддав. Це я його можу зараз вигнати. Якщо він скаже: "Ти погано грала", то я скажу: "Збирай свої речі і йди геть", - прокоментувала Полякова.

Нагадаємо, що раніше Оля Полякова заявила, що вони з чоловіком хочуть мати третю дитину і сподіваються, що це буде хлопчик.

До речі, "Квартал 95" жорстко розіграв Олю Полякову.