Оля Полякова розповіла, коли Україна "завоює" Європу

Оля Полякова розповіла, коли Україна "завоює" Європу
Фото: Оля Полякова (РБК - Україна)

Українська співачка дала свій прогноз для українського музичного ринку

Суперблондинка Оля Полякова оцінила шанси українських музикантів на європейському ринку. Як скоро українцям вдасться "завоювати" Європу, Полякова розповіла Styler.

"Ми не скоро завоюємо європейського слухача. Але це відбудеться обов'язково!" - впевнена Полякова.

"Зараз росте покоління тих, хто слухав з дитинства хорошу європейську музику, відчуває ці ринки, бував за кордоном з дитинства на концертах, в музеях, на фестивалях і все це покоління музикантів визріває в Україні. Поки що для більшості українських артистів не головним національним ринком залишається російськомовний ринок, що включає в себе країни СНД і Балтії. І подобається комусь це чи ні, управляється весь цей ринок з Москви. Хочеш, щоб твої пісні звучали в Америці, Німеччині – ти повинен потрапити на російські радіостанції. Хочеш давати концерти в Казахстані і країнах Балтії – іди на російські музичні канали", - розповіла Суперблондинка.

"Згадайте, переважна більшість відомих українських виконавців ставали супер зірками тільки після успіху на російському ринку. І "Океан Ельзи" та ВВ, Бумбокс, і Сердючка, і Потап та інші. Це не політика, це бізнес. Але як тільки втрутилася політика, цей ринок став для багатьох недоступна. З іншого боку, з'явився унікальний шанс створити наш український ринок," - поділилася прогнозом Полякова.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова розповіла про "ефірної" правді ростб.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся