ua en ru

"Він благословив мене на перемогу": Могилевська зізналася, хто допоміг їй виграти у шоу "Танці з зірками"

"Він благословив мене на перемогу": Могилевська зізналася, хто допоміг їй виграти у шоу "Танці з зірками" Фото: Наталія Могилевська (1+1)

Співачка прокоментувала свою перемогу на телешоу

Українська співачка Наталія Могилевська, яка здобула перемогу на шоу "Танці з зірками", розповіла, хто їй допоміг виграти у змаганні серед танцюристів. про це повідомляє "Сегодня".

"Спочатку мене запросили сидіти в кріслі журі, – на цьому приголомшливому, але дуже нудному п'єдесталі, де зазвичай знаходитися сумно. Складається відчуття, що вct свято життя проходить повз тебе! Я дуже рада, що мені дали можливість взяти участь у цьому шоу, танцювати. Я вдячна глядачам, які мене підтримували. Вдячна Богу за уроки, які пройшла. Було різне: і гнів, і амбіції, і в той же час – стільки радості, краси, приголомшливих людей, живих, талановитих. Це було здорово! Я хочу подякувати своєму вчителю, просвітленому індійському йогу – Пайлоту Баба Джі, який сказав: "Тобі потрібно повернутися до кар'єри! Не всі уроки ти пройшла, не від усього лайна позбулася. І найголовніше – твоя місія ще не реалізована. Він благословив мене на перемогу в цьому шоу, і я знала, що це буде перемога над самою собою". І я хочу подякувати моєму партнерові – Ігорю, тому що тільки з ним, саме таким справжнім, можна було пройти всі труднощі цього проекту", - зізналася співачка.

"Він благословив мене на перемогу": Могилевська зізналася, хто допоміг їй виграти у шоу "Танці з зірками"Фото: Могилевська з партнером по танцях (1+1)

"Віра в себе – те ж саме, що і віра в Господа. І осквернити її не можна тому, що за образом і подобою його ми створені. Невже Господь – це людина, яка сидить на хмарці чи все-таки – сила духу? І цим ми схожі з Господом: віра в себе, бажання жити, бажання творити...яке позбавляє людей від смертельних хвороб, яке змушує піднятися і встати тоді, коли всі сказали, що це неможливо, – народжувати дітей, коли вже не можна.. Віра. Віра в себе – все одно, що віра в Господа", - зізналася Наталія.

Нагадаємо, що Наталя Могилевська в дуеті з Ігорем Кузьменко перемогла в "Танцях з зірками" на телеканалі "1+1". Відома співачка до перемоги йшла довго - це її третій виступ в танцювальному конкурсі. Зазначимо, що співачці вдалося схуднути на 25 кілограмів.

"Він благословив мене на перемогу": Могилевська зізналася, хто допоміг їй виграти у шоу "Танці з зірками"Фото: Могилевська радіє перемозі (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

До речі, Діма Монатік зробив несподівану пропозицію Наді Дорофєєвої в прямому ефірі.