ru ua

"Вона б так, як я, не надійшла": Марія Максакова розповіла, чи спілкується вона з матірю, яка "від неї відвернулася"

"Вона б так, як я, не надійшла": Марія Максакова розповіла, чи спілкується вона з матірю, яка "від неї відвернулася" Фото: Марія Максакова (РБК-Україна)

За словами оперної співачки, вона не тримає на свою матір зла

Дружина трагічно загиблого в Києві екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марія Максакова розповіла, чи спілкується зараз з матір'ю, яка від неї відвернулася. Про це оперна співачка повідомила в ексклюзивному інтерв'ю для Styler.

Зазначимо, що мати артистки живе в Росії.

"Не можна сказати, що ми з нею зараз близько спілкуємося, як це було колись", - відповіла Максакова на питання про спілкування зі своєю мамою.

Співачка розповіла, що її мати відкидає слова про "зречення" від неї.

"Розумієте, вона стверджує, що не говорила таких слів. Хтось каже, що все ж казала...Я зрозуміла, що все може бути, але мати все одно одна. Всі ми не молодшаємо, я не хочу мати якийсь тягар на душі з цього приводу. Тому ми розмовляємо. В принципі, ми навіть досить мило спілкуємося. Питання в тому, наскільки ці відносини мають довіру. Це інша тема. Але те, що моя мама - видатна людина і талановита актриса, ерудит і фанат театру, просто красива жінка, тут навіть нема про що говорити. Просто вона сама завжди це говорить, що вона - конформіст. На відміну від мене. Тому я впевнена, що вона би так, як я, не вчинила, вона б зробила все, що завгодно, але не так", - поділилася вдова.

За словами оперної співачки, вона не тримає на свою матір зла.

Читайте також Марія Максакова розповіла, якою мовою розмовляють з сином Вороненкова в Києві.