ua en ru

"Вони неймовірні": Джамала зізналася, які квіти вирощує на балконі (відео)

"Вони неймовірні": Джамала зізналася, які квіти вирощує на балконі (відео) Фото: Джамала (facebook.com/Svitskе)

Співачка дуже щаслива, що у неї є персональна квітка

Популярна українська співачка кримськотатарського походження Джамала зізналася, що на балконі вирощує спеціальний сорт піонових тюльпанів, які вивела голландська компанія і назвала ім'ям виконавиці. Про це повідомляє "ТСН".

"Вони неймовірні. Я така щаслива, що у мене є персональна квітка й вона виглядає саме так. Напевно, голландці надихалися виступом "1944", тому що він такого поєднання - червоного, жовтого, він дуже яскравий. Він як півонія. Мені постійно кажуть: "Це не тюльпани, це півони, що ти плутаєш. Я кажу - це тюльпани, вони ростуть прямо на балконі в мене", - сказала вона.

Більш того, Джамала вирішила зізнатися, що саме квіти були її "основним заробітком" в дитинстві.

"Мій батько і моя мати, коли мені було 6-7 років, вирощували тюльпани, голландські сорти. Ми їх продавали на 8 березня і це був наш основний заробіток. І я пам'ятаю, що дуже соромилася продавати ці тюльпани, стояти з банками. У мене це виходило дуже погано, а у сестри дуже добре. Вона говорила, що студентам і пенсіонерам без черги, і все виходило дуже круто", - підкреслила вона.

До речі, відома українська співачка, переможниця Євробачення 2016 і тренер шоу Голос країни, Джамала, яка нещодавно народила первістка, святкує перший місяць з дня народження сина.

Знаменита українська ведуча Катя Осадча і Джамала прогулялися разом з малюками центром Києва.