ua en ru

ONUKA привітала українців з Різдвом "Щедриком" Леонтовича (відео)

ONUKA привітала українців з Різдвом "Щедриком" Леонтовича (відео) Фото: ONUKA (facebook.com/onuka.official)

Музиканти виконали відому композицію українського митця

Популярний український музичний гурт ONUKA на чолі з лідером колективу Натою Жижченко привітали українців з Різдвом. Музиканти виконали в аеропорту власну версію композиції "Щедрик" видатного Миколи Леонтовича. Відповідне відео опубліковано на офіційній сторінці ONUKA в соцмережі Facebook.

"Розпочинаються свята. Різні. Дивні. Магічні. Кожен обирає собі своє свято. Для мене особисто абсолютним зимовим саундтреком є "Щедрик" Миколи Леонтовича. І хоч його чутно із кожного кутка, він завжди мене радує", - відзначила лідер колективу Ната Жижченко.

"Наш рік був дуже плідним. Виснажливим. Цікавим. Неперевершеним. Неочікуваним. Сотні виступів, різні люди, міста і краї. Захоплюючі зйомки, щоденна студійна робота, репетиції і запис оркестру, аншлаги в старовинних театрах та надсучасна сцена Євробачення. Я дякую моїй команді та музикантам – ви неперевершені, сумлінні, талановиті та найкращі Люди!" – додала виконавиця.

ONUKA – Щедрик

Розпочинаються свята. Різні. Дивні. Магічні. Кожен обирає собі своє свято. Для мене особисто абсолютним зимовим саундтреком є “Щедрик” Миколи Леонтовича. І хоч його чутно із кожного кутка, він завжди мене радує. Наш рік був дуже плідним. Виснажливим. Цікавим. Неперевершеним. Неочікуваним. Сотні виступів, різні люди, міста і краї. Захоплюючі зйомки, щоденна студійна робота, репетиції і запис оркестру, аншлаги в старовинних театрах та надсучасна сцена Євробачення. Я дякую моїй команді та музикантам – ви неперевершені, сумлінні, талановиті та найкращі Люди! Чому ми вирішили відзняти це відео в аеропорті? Тому що “дорога” стала нашою другою домівкою і весь рік ми “літали, як ластівочки”! Щасливих всім свят. Миру нашим домівкам! З любов’ю, ONUKA.

Опубліковано ONUKA 25 грудня 2017 р.

Відео: ONUKA виконала різдвяну мелодію (facebook.com/onuka.official)

"Чому ми вирішили відзняти це відео в аеропорті? Тому що "дорога" стала нашою другою домівкою і весь рік ми "літали, як ластівочки"! Щасливих всім свят. Миру нашим домівкам! З любов’ю, ONUKA", - написала музикант.

ONUKA привітала українців з Різдвом "Щедриком" Леонтовича (відео)ONUKA привітала українців з Різдвом "Щедриком" Леонтовича (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/onuka.official)

До речі, президент привітав українців з католицьким Різдвом.