ru ua

Опра Вінфрі стане президентом?: у США заговорили про новий конкурента Трампа

Опра Вінфрі стане президентом?: у США заговорили про новий конкурента Трампа Фото: Опра Уїнфрі (instagram.com-oprah)

Опра Вінфрі має всі шанси обійти Трампа в 2020 році

Відома американська телеведуча, актриса, продюсер, громадський діяч Опра Вінфрі може брати участь в президентських виборах США 2020 року. Про це міркують американські ЗМІ, передає korrespondent.net.

Такі чутки стали звучати після її виступу на церемонії вручення премії "Золотий Глобус" в США.

Опра Вінфрі отримала нагороду за внесок у кінематограф і виголосила промову про расове нерівність, яку журналісти вже встигли охрестити програмної.

Слова Опри Вінфрі також були присвячені тим жінкам, які почували себе досить сильними говорити і розповісти свої особисті історії". А самі сумно відомі історії про домаганнях, на її думку, зачіпають не тільки індустрію розваг, але стоять над будь-якою культурою, расою, релігією, політикою чи професією.

"Занадто довго жінок ніхто не чув, їм не вірили, якщо вони насмілювалися говорити правду про владу цих чоловіків. Але час цих чоловіків підійшло до кінця. Їх час підійшло до кінця", - заявила Опра.

"Я хочу сказати всім дівчаткам, які дивляться на мене, що новий день вже на горизонті! І коли він, нарешті, настане, то це станеться завдяки чудовим жінкам, багато з яких зараз в цьому залі, і деяким феноменальним чоловікам, які ведуть запеклу боротьбу, щоб, коли вони стануть лідерами і поведуть нас у майбутнє, нікому більше не доводилося говорити "Я теж ", - додала вона

Нинішній президент США Дональд Трамп, вже заявив, що готовий до можливої конкуренції з Опрою в 2020 році.

"Так, я обійду Опру на виборах. Опра, це буде дуже весело... ", - цитує коментар Трампа CNN.

"Ми вітаємо виклик, чи то з боку Опри Вінфрі або кого-небудь іншого", – заявив журналістам на прес-конференції на борту президентського літака заступник прес-секретаря Білого дому Хоган Гідлі.

Повідомляється, що Вінфрі ніколи не балотувалася на федеральну посаду або місцеві органи управління.

Тим не менш, ЗМІ кажуть, що в Уїнфрі є всі шанси обійти Трампа.

Раніше Опра Вінфрі підтримала Барака Обаму, коли він висунув свою кандидатуру на пост президента США в 2008 році, а також Хілларі Клінтон.

Відео: Опра Уїнфрі (youtube.com/Meduza)

Нагадаємо, що 7 січня в Лос-Анджелесі відбулася ювілейна 75-а церемонія вручення Кінопремії "Золотий глобус".