ua en ru

За досвідом Лободи та Ані Лорак: Каменських вирішила засвітитися у відомому російському шоу

За досвідом Лободи та Ані Лорак: Каменських вирішила засвітитися у відомому російському шоу Фото: Настя Каменських (instagram.com/kamenskux)

Українська зірка продовжує працювати в Росії

Популярна українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно почала сольну кар'єру під псевдонімом NK, візьме участь у відомому шоу "Вечірній Ургант" на російському "Первом канале". Про це повідомляється на сторінці проекту у соцмережі Instagram.

Сама співачка поки не повідомляла про участь у шоу, проте, за даними публікації, зйомки програми з Каменських відбулися 15 листопада.

За досвідом Лободи та Ані Лорак: Каменських вирішила засвітитися у відомому російському шоу

Скріншот поста (instagram.com/vecherniy_urgant)

Також в цей день, 15 листопада, відбувся запис шоу зі скандальним російським співаком Григорієм Лепсом.

За досвідом Лободи та Ані Лорак: Каменських вирішила засвітитися у відомому російському шоу

Скріншот поста (instagram.com/vecherniy_urgant)

Варто відзначити, що зовсім нещодавно виконавиця побувала в ефірі "Русского Радио", де поділилася своїми творчими планами.

Нагадаємо, що нещодавно у "Вечірньому Урганті" засвітилася Світлана Лобода, а раніше на шоу прийшла Ані Лорак.

Раніше повідомлялося, що Каменських зробила в Росії інтригуючу заяву.

На питання ведучих, чи чекати публіці продовження спільних виступів Насті і Потапа, співачка відповіла, що не виключає можливості того, що "повернення їх буде і буде грандіозним". Однак, часових рамок не ставить.

"Ми самі поки не розуміємо, на який термін поставили паузу. Ну а взагалі, пауза має на увазі під собою повернення, при чому, грандіозне, шалене! І не зрозуміло ще, в якому амплуа ми це повернення реалізуємо", - сказала вона в ефірі "Русского Радио".

До речі, скандальна українська співачка поділилася своїми планами.

Світлана Лобода, яка регулярно виступає в РФ і отримала російську премію "Жінка року", зробила чергову скандальну заяву. В інтерв'ю glamour.ru вона повідомила про свої плани в кар'єрі.

"Я реаліст, і мало вірю в те, що людина, яка не живе в країні, може раптово стати зіркою. Ти повинен там вирости, знати їх сленг, ментальність, стати своїм для того, щоб бути там популярним. А ось розширювати географію, виступати для росіян по всьому світу - це можна і потрібно", - зазначила співачка.