ru ua

"Ось тобі моя рука": Положинський записав потужну пісню на підтримку збірної України

"Ось тобі моя рука": Положинський записав потужну пісню на підтримку збірної України Колаж РБК-Україна

Мотивуюча композиція супроводжена приголомшливим відеорядом

Культовий музикант, соліст груп "Був'є" і "Тартак" Олександр Положинський записав пісню "Ось тобі моя рука". Трек, а також приголомшливий відеоряд, яким супроводжується композиція, присвячені збірній України з футболу.

Цю роботу багато хто вже назвав гімном української футбольної збірної.

"Підтримувати збірну легко, коли команда виграє, їй все вдається, коли у ворота суперника забивається багато голів. У такому випадку спеціальна пісня і не потрібна, щоб додавати наснаги. Тоді вже просто вирують емоції. А щоб людей згуртувати, об’єднати на підтримку, необхідна спеціальна пісня. Сподіваюсь, що вона дійде до сердець: футболістів надихне на хорошу гру, а вболівальників - на шалену підтримку", - зазначив Положинський і додав, що ця пісня за змістом "вийшла за рамки футболу" і може стати близькою не тільки тим, хто цікавиться цим видом спорту.

Ось Тобі Моя Рука - Пісня на підтримку збірної України

"Сашко Положинський, як завжди красень. Перемоги прийдуть і не тільки у футболі", - прокоментував Дмитро Колесник.

"Ось тобі моя рука": Положинський записав потужну пісню на підтримку збірної України

Скріншот коментарів

"Дуже щира і потужна пісня. Така зігріє, коли холодно, і охолодить, коли жарко. З нею відчуваєш підтримку, навіть коли навколо нікого немає своїх. Спасибі за такий витвір мистецтва", - написав Ігор Остапенко.

"Ось тобі моя рука": Положинський записав потужну пісню на підтримку збірної України

Скріншот коментарів

Раніше Styler писав про те, що пісня "Червона рута", яку вже давно співають фанати на українських стадіонах, стане неофіційним гімном збірної України з футболу у Лізі націй та кваліфікації до Євро 2020.

Нагадаємо, українські вболівальники на стадіоні їм. Мирослава Валенті в місті Угерське-Градіште перед матчем зі збірною Чехії, в якому наша команда здобула вольову перемогу, приголомшливо виконали гімн України.