ru ua

Остап Ступка розповів, чому українці люблять "Голубий огоньок"

Остап Ступка розповів, чому українці люблять "Голубий огоньок" Фото: Остап Ступка (РБК-Україна)

Актор вважає, що в людях сидить "серйозна бацила"

Остап Ступка пояснив, чому українці досі люблять Кобзона, Пугачову і "Голубий огоньок". На його думку, висловлену в інтерв'ю "Радіо Свобода", люди відчувають ностальгію про часи СРСР.

"Є люди, які дивляться і "Голубий огоньок", і в театр Франка приходять. Це, напевно, може, якийсь елемент ностальгії. Бо у кожного свої спогади про період існування СРСР. Є, звичайно, елемент людей, які не бажають, категорично не приймають нічого українського, хоча живуть на цій землі. Таких теж достатньо. Або, звичайно, інерція", - сказав Ступка.

altФото: Остап Ступка вважає, що в українців сидить бацила (РБК-Україна)

Актор упевнений, що в деяких українців залишилися совкові коріння, які немов бацила, не дають людям змінюватися.

"Повалити пам'ятники - це одна річ. А ось повалити пам'ятники в душі - це зовсім інші речі. Я кілька разів наводив такий приклад, що був такий бур'ян. Взяли хороші, якісні машинки для стрижки трави на газонах і підстригли цей бур'ян і сказали: все, давайте будувати незалежність, давайте будувати це, українська мова, самоідентифікація людини, хто вона, що вона, звідки її коріння. А совкові коріння залишилися, їх не витягли, тільки зверху підстригли. Тому елемент совковості досі присутній", - зазначив Ступка.

altФото: Остап Ступка (РБК-Україна)

"Люди, які говорять проти або ще якісь речі, напевно, у них сидить цей елемент совковості, який дуже-дуже серйозна бацила така, яка залізла не у всіх, звичайно, але є достатньо людей, в яких вона ще сидить, і вони не можуть... Знаєте, а старе покоління, наприклад, то у них є ностальгія за молодим рокам, за молодостю", - додав актор.

Раніше Ірма Вітовська розповіла про стосунки з російськими колегами.