ua en ru

Батько Кевіна Спейсі роками ґвалтував власного сина

Батько Кевіна Спейсі роками ґвалтував власного сина Фото: Кевін Спейсі (instagram.com-kevinspacey)

Старший брат Кевіна Спейсі розповів страшну історію їх сім'ї

Старший брат актора Кевіна Спейсі Рендалл Фоулер звинуватив свого батька в згвалтуванні. Про це він розповів в інтерв'ю газеті Daily Mail. Томас Джоффрі Фоулер, батько Рендалла і Кевіна, поглумився над старшим сином при мовчазній згоді матері.

Рендалл заступився за свого 62-річного брата, намагаючись виправдати родича, пояснивши його поведінку дитячою травмою. Напередодні зірка серіалу "Картковий будиночок" Кевін Спейсі зізнався у педофілії по відношенню до актора Ентоні Рэппу, якого хотів спокусити 30 років тому.

Рендалл і Кевін народилися в Нью-Джерсі, в сім'ї технічного письменника Томаса Джеффрі Фаулера і секретарки Кетлін Енн Натсон. У братів була старша сестра Джулія. Батько був тираном і деспотом, що тримали в жаху дружину і дітей. Відносини між ним і матір'ю розладналися в 1963 році, коли Кетлін дізналася, що її чоловік зґвалтував малолітню дівчинку, яка припадала їм родичкою. Томас Джеффрі Фаулер приєднався до американської нацистської партії, коли Спейсі і його брат були просто хлопчиками.

Батько Кевіна Спейсі роками ґвалтував власного синаБатько Кевіна Спейсі роками ґвалтував власного сина

Фото: Батько Рендалла Фаулера і Кевіна Спейсі Томас Джеффрі Фаулер (dailymail.co.uk)

"Він покликав мене в спальню – нібито щоб розповісти про пташок і бджілок. А потім почав приставати. Я закричав, почав кликати на допомогу маму. Вона постукала у двері, але батько наказав їй забиратися, а мені – не кричати. Батько замкнув двері, і мати пішла. Я ще ніколи не відчував себе таким самотнім і покинутим. Батько почав займатися зі мною сексом. Так закінчилося моє дитинство", - розповів Рендалл Фоулер.

За словами Рендалла, батько його регулярно ґвалтував. Інших дітей – Кевіна і Джулію – просто бив.

Брат Спейсі розповів, що в наступні роки їх мати написала листа всім трьом дітям.

Фаулер сказав, що вона не намагалася вибачитися або навіть повністю визнати, що вони постраждали в руках свого батька.

Замість цього вона "намагалася виправдати поведінку батька, заявивши, що його власне дитинство було тривожним" і заперечувала, що розділяла його "політичні інтереси".

Нагадаємо, що Кевін Спейсі відповів на звинувачення у домагання, які висунув актор Ентоні Рэпп, і зробив камінг-аут. Голлівудська зірка зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації.