ru ua

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі" Колаж РБК-Україна

Актори розповіли про улюблені і нелюбимі предмети

На носі – 1 вересня. У День знань вже знайомі нам герої і новачки серіалу "Київ вдень і вночі" розповіли про улюблені і нелюбимі предмети в школі, витівки і двійки в щоденниках.

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Фото: Альбіна (Прес-служба Нового каналу)

Альбіна йшла за довідкою до мами.

"Взагалі у школі я вчилася добре, і майже не прогулювала. Але якщо вже припікало, то у мене був фірмовий рецепт "відкосу". Я говорила, що у мене болить живіт. І йшла до медсестри. А медсестрою була моя мама! І вона відпускала мене додому. У нас завжди були гарні стосунки. Другий варіант – сидіти з дуже сумним обличчям, а коли тебе запитають, що сталося, почати скаржитися", - поділилася дівчина і додала, що була в школі дуже розсіяна.

"А ще я часто отримувала зауваження за неуважність. Могла сидіти і дивитися на викладача, але при цьому думати про щось своє або слухати розмови оточуючих. І коли вчитель питав: "Альбіна, а що я тільки що сказав?" я просто не розуміла, в чому справа", - зізналася Альбіна.

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Фото: Макс (Прес-служба Нового каналу)

Макс "Фізрук" Соснівський ненавидів фізкультуру.

"Моїм самим нелюбимим предметом в школі, як не дивно, була фізкультура. Я не вмів підтягуватися. Та й взагалі будь-які нормативи приводили мене в жах. Та й взагалі навчався я погано, тому що не любив навчання. І завжди мріяв про щось високе", - повідомив Макс.

Щоб відкосити від занять, він скаржився на головний біль і відправлявся додому дивитися мультфільми.

"Щоб прогуляти уроки, говорив, що у мене болить голова. Я жив близько біля школи, і замість уроків йшов додому і дивився мультики. Ми тоді тільки підключили кабельне телебачення. Погодьтеся, дивитися телек набагато цікавіше, ніж сидіти на математиці. Потім мама дізналася про мої "відкоси" і вставила мені бамбулей. Забув сказати: мої мама і тато – вчителі. Так що після прогулів у мене почалося веселе життя. Спочатку мене перевели до мами в школу, потім до папи, щоб хоч якось підтягнути в навчанні. Тому що я не міг навіть правильно написати формулу H2O і думав, що це чиїсь ініціали", - додав актор.

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Фото: Семен (Прес-служба Нового каналу)

Семен йшов по-англійськи і зізнався, який предмет у нього в школі був найулюбленішим.

"Я любив хімію. Хоч зараз нічого не пам'ятаю, але в школі я шаленів! У мене завжди було "12" з цього предмету. Іноді навіть робив іншим "домашку" з хімії за гроші. А самим нелюбимим уроком була, напевно, українська література. Мене дратували книги про село і нещастя. Сюжет скрізь однаковий: хтось когось любить, а той його ні, і хтось помирає. У школі я постійно отримував зауваження за особисті розмови на уроках. Любив пожартувати вголос під час занять. А ще двічі розбивав вікна. Але випадково...Я жодного разу в житті не прогулював школу! Зате універ – часто. І відмазок, якщо чесно, не придумував. Мені здається, краще всього сказати, як є: ну, проспав чи погано було", - розповів Семен.

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Фото: Ярослава (Прес-служба Нового каналу)

Ярослава прикидалася хворою і нагрівала градусник, а також зізналась, який предмет у неї був нелюбимим.

"Якщо мені не хотілося йти в школу, я говорила, що хворію. Сильно кашляла, гріла градусник. Але взагалі нікому не раджу прогулювати уроки. Народ, вам все це потім стане в нагоді! У школі я найбільше любила фізкультуру. А от моїм нелюбимим уроком була економіка. Найсмішніше, що зараз я навчаюся на економіста", - розповіла дівчина.

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Фото: Назар (Прес-служба Нового каналу)

Назар звалював провину на поїзди, так як його шлях в школу пролягав через залізничні колії.

"Мій будинок від школи відокремлювали залізничні колії. І вони були кращою відмазкою! Я просто говорив вчителям, що не зміг вчасно прийти на урок, бо йшли два товарняка, один за одним. І все. І ніяк. Стояв, мовляв, чекав", - розповів Назар і зізнався, що в школі був бунтарем.

"А взагалі у школі я був бунтарем – постійно підбивав всіх прогулювати уроки. Потім всю провину брав на себе. Робив чесні очі, обіцяв виправитися, і викладачі завжди мене прощали. Я часто приносив додому "червоний" щоденник. За розмови на уроках, за ігри у наклейки-кепси. Моїм батькам постійно писали гнівні послання, а якось навіть викликали в школу. На щастя, мої батьки – дуже розуміючі. У школі вони говорили: "Ну все, йому хана!" А вдома потім: "Назар, давай веди себе так, щоб нам більше в школу не доводилося ходити". І на цьому моє покарання закінчувалося", - додав актор.

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Фото: Настя (Прес-служба Нового каналу)

Настя відмовлялася прогулювати школу і розповіла, що віртуозно списувала.

"От чесно: не прогулювала школу. Тому що ненавиділа сидіти вдома – там ж так нудно! Навіть якщо погана погода або соплі, і мама каже: "Сиди вдома", я все одно йшла в школу. А ще в школі я була справжнім професіоналом у списуванні. Робила це красиво, і майже ніколи не попадалася", - зізналася дівчина.

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Фото: Саша (Прес-служба Нового каналу)

Для одного з героїв "Київ вдень і вночі" 1 вересня – не просто день початку навчального року, а ще й день народження! Народитися в свято знань попало Олександру Володимировичу. Він розповів, як одного разу заблукав у школі.

"У дитинстві я був дуже неуважним і розсіяним. Щоденник не вів, за розкладом не стежив. І на уроки зазвичай потрапляв завдяки однокласникам. Зустрічав когось в холі – і мене відводили в потрібний кабінет. Одного разу я спізнився. Ні одного однокласника внизу вже не було. А я просто не знав, який у мене зараз предмет. Довелося чекати перерву, шукати своїх, і йти вже на наступний урок", - розповів він і повідомив, що в школі дуже любив грати у футбол.

"Улюбленим предметом у школі була фізкультура, тому що на ній можна було пограти в футбол. А ще любив історію. Завжди уявляв, як відбувалися ці захоплення, інтриги. Може, тому я і став слідчим?" - додав Олександр Володимирович.

Як відкосити від школи? Шкідливі поради від героїв серіалу "Київ вдень і вночі"

Команда серіалу (Прес-служба Нового каналу)

До речі, раніше ми писали про те, що подивитися нові серії "Київ вдень і вночі" можна на Styler.

А також розповідали, що сталося у фіналі серіалу "Київ вдень і вночі", і чим закінчилася ця заплутана історія.