ru ua

"Пам'ять до кінця не відновилася": лікарі розповіли про стан здоров'я Ротару

"Пам'ять до кінця не відновилася": лікарі розповіли про стан здоров'я Ротару Фото: Софія Ротару (facebook com sofiarotaru official)

Лікарі кажуть, що Ротару знаходиться в стабільному стані, але все ще лежить у реанімації

Медики лікарні в російській Уфі розповіли про стан здоров'я Софії Ротару, яку в суботу, 25 серпня, терміново госпіталізували відразу після виступу в ході корпоратировного заходи. Про це повідомляє "Комсомольская правда".

Відомо, що у співачки сильно закрутилася голова і вона ледь не втратила свідомість. Лікарі розповіли про стан здоров'я легендарної співачки.

"Співачку доставили до нас на "швидкій" десь в 21:30 відразу після концерту. У неї була втрата пам'яті, високий тиск, то є підозра на гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт). Ми пацієнтці зробили комп'ютерну томографію перфузії (ця діагностика дозволяє оцінити кровотік у головному мозку на рівні дрібних судин). Вогнищ інсульту не виявили. Враховуючи симптоми, діагноз поставили: "Транзиторна ішемічна атака" (порушення кровообігу головного мозку без розвитку гострого інсульту). Вранці на всяк випадок ще зробили Софії Михайлівні МРТ. Побачили множинні вогнища старих інсультів. Як з'ясувалося після розмови з Ротару, вона не правильно приймали деякі свої ліки. А препарати, які борються з тромбами, зовсім не пила. Терапія у неї була підібрана неправильно", - розповіло джерело видання в лікарні.

Ротару Зараз знаходиться в стабільному стані, але все ще лежить у реанімації. Пам'ять зірки до кінця не відновилася.

"Хоча Софія Михайлівна в хорошому настрої і готова в будь-який момент покинути лікарню, пам'ять до кінця так і не відновилася. Ротару не пам'ятає ще багато речей", - кажуть лікарі.

Зараз поруч зі співачкою в лікарні знаходиться її сестра. Лікарі кажуть, що Ротару повинна лікуватися в стаціонарі ще хоча б близько п'яти днів.

Раніше очевидці поділилися подробицями про стан Софії Ротару.

Сама Ротару відреагувала на розповсюджену інформацію про власну госпіталізації. Відповідне фото вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Як розпізнати ознаки серцевого нападу і надати першу допомогу