"Ілюзій щодо Росії у мене не залишилося": російський опозиціонер розповів, чому переїхав до Києва

"Ілюзій щодо Росії у мене не залишилося": російський опозиціонер розповів, чому переїхав до Києва
Фото: Володимир Назаров (Апостроф)

Володимир Назаров розповів, що у нього звалилися всі ілюзії щодо Росії

Російський опозиціонер і народний артист РФ Володимир Назаров розповів, що переїхав в Київ, так у нього в Москві відібрали театр і позбавили роботи.

"По-перше, я поїхав у Київ працювати. По-друге, повторюся: ілюзій щодо Росії у мене не залишилося", - зазначив Назаров в інтерв'ю "Співрозмовнику".

Він розповів, що його ілюзії були зруйновані, коли в Москві у нього відняли театр, над яким він трудився не один десяток років.

"Але все пішло прахом, коли можновладцям сподобалося будівлю театру. Ласий шматочок. Проти мене вели справжню війну всіма доступними їм способами. А коли я потрапив у лікарню з інсультом, змінили статут, призначили іншого директора і театр швидко знищили. Такого не було навіть при комуністах. Могли звільнити мене і поставити іншого художнього керівника – але театр працював! А ви кажете "триматися і намагатися змінювати"! Сили нерівні", - додав він.

Назаров додав, що для нього патріотизм – це не красти, а працювати на розвиток. Також він зазначив, що буде з нуля створювати театр у Києві.

до Речі, Навальний отримав право брати участь у президентських виборах РФ.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся