ua en ru

Співак з РФ обурився реакцією на його визнання Криму російським

Співак з РФ обурився реакцією на його визнання Криму російським Фото: Мітя Фомін (instagram.com/mf_agent)

Екс-соліст гурту Hi-Fi Мітя Фомін звинуватив Осадчу в провокації

Російський співак, телеведучий і режисер Дмитро Фомін, відомий також як екс-учасник і соліст гурту Hi-Fi, який на фестивалі у Львові в інтерв'ю українській телеведучій Каті Осадчій заявив, що Крим - російський, спробував виправдати свою позицію.

На своїй сторінці у соцмережі Instagram він звинуватив Осадчу в нетактичному запитанні та провокації, і заявив, що визнання Криму російським - це "констатація факту".

"Вважаю правильним висловитися з приводу мого інтерв'ю з Катериною Осадчою під час джазового фестивалю у Львові, яке в ці вихідні стало інтернет-"сенсацією". Я завжди говорив про те, що артисти поза політикою. Я завжди говорив про те, що їх місія - мистецтвом, творчістю, музикою мирити і "дружити" людей. Я говорив про це, коли виступав в гарячих точках, коли їздив з концертами в Чечню, коли робив велику акустичну програму до 70-річчя Перемоги - Перемоги у війні, яку російський та український народ виграли разом. Я говорив про те, що я не хочу воювати, не хочу брати в руки зброю, не хочу знати війни, і сподіваюся, що мені ніколи не доведеться, і, що головне, чим я можу висловити свою громадянську позицію, - це мої пісні та концерти. І я завжди говорив, що якщо тебе кудись кличуть, значить тебе хочуть бачити, значить ти людям потрібен", - написав Фомін.

Відео: Мітя Фомін сказав, чий Крим (YouTube/Світське життя)

"З огляду на події останніх років, провокаційне запитання Катерини Осадчої вважаю нетактовним, воно явно має на меті зачепити почуття людей і розпалити в них ненависть один до одного. Але це було пряме запитання, і на нього було дано пряму відповідь. Свої слова я не збираюся забирати назад, тому що констатував факт. На території Криму у даний момент проживають люди з російськими паспортами, з російським телефонним зв'язком, з російською валютою і з російськими законами", - зазначив співак.

Він також назвав себе артистом, який "всією душею і серцем любить цю країну" і якому "боляче спостерігати, як наших людей намагаються посварити, викликати емоції, зачепити, намагаються нав'язати нам ненависть один до одного".

"Я не знаю, кому це потрібно, але я думаю, що це нелюдяно, нешанобливо і нерозумно", - зазначив атрист.

"Якщо ви послухаєте оригінальне інтерв'ю з Катериною Осадчою, а не просто перечитаєте не завжди коректно акцентовані, передруковані новини в інтернеті, ви зрозумієте, про що я кажу. І я впевнений, багато хто мене підтримає, в тому числі й багато артистів. Кожен бачить те, що хоче бачити. Але я запевняю, штучні дії, що провокують взаємну неприязнь, як в даному випадку, марні. Я їздив, їжджу і буду їздити туди, де мене раді бачити і де хочуть чути мої пісні. Я дружив, дружу і буду дружити з людьми в Росії і в Україні, з якими хочу дружити. А всім іншим судді - Бог і власна совість", - заявив Фомін.

Співак з РФ обурився реакцією на його визнання Криму російським

Скріншот поста акаунта instagram.com/mf_agent

Раніше повідомлялося, що російський співак, який назвав Крим російським, потрапив в базу "Миротворця".