ru ua

Співачка Аріана Гранде, на концерті якої стався теракт, хоче знову виступити в Манчестері

Співачка Аріана Гранде, на концерті якої стався теракт, хоче знову виступити в Манчестері Фото: Аріана Гранде (instagram.com/arianagrande)

Американська зірка хоче дати концерт, щоб підтримати постраждалих від теракту

Популярна американська співачка Аріана Гранде має намір повернутися до Манчестера, де 23 травня відбувся теракт. Виконавиця хоче дати благодійний концерт, кошти від якого підуть постраждалим і сім'ям жертв терористичного акту, який стався під час її концерту. Про це повідомляє CNN.

"Я хочу подякувати моїм колегам-музикантам і друзям за те, що вони були частиною нашого висловлення любові до Манчестера. Я поділюся деталями з вами, як тільки все підтвердиться", - написала співачка на своїй сторінці в соціальних мережах.

Вона також подякувала шанувальникам за підтримку та за збір коштів постраждалим від вибуху. Співачка відзначила одну з онлайн-кампаній, під час якої було зібрано понад 2 млн доларів.

"Співчуття, доброта, любов, сила і єдність, які ви показали один до одного протягом цього тижня прямо протилежні жахливим намірам", - написала Гранде.

Вона закликала своїх прихильників не піддаватися страхам.

"Нашою відповіддю на це насильство має стати наближення один до одного, щоб допомогти один одному, щоб більше любити, голосніше співати й бути більш добрими і благородними в житті ніж раніше", - відзначила співачка.

Співачка Аріана Гранде, на концерті якої стався теракт, хоче знову виступити в Манчестері

Скріншот поста акаунта instagram.com/arianagrande

Нагадаэмо, 23 травня під час концерту Аріани Гранде на стадіоні "Манчестер Арена" стався вибух, у результаті якого загинули 22 людей, 64 отримали поранення.

До речі, опубліковані фотографії смертника, який влаштував теракт в Манчестері.