ua en ru

Співачка TAYANNA: "Особисте життя в цьому році трохи постраждало"

Співачка TAYANNA: "Особисте життя в цьому році трохи постраждало" Фото: TAYANNA і Макс Барських (РБК-Україна)

У 2017 році співачка випустила альбом і вирішила повернутися на Євробачення

Співачка TAYANNA (сценічний псевдонім Тетяни Решетняк - ред.) провела 2017-й рік дуже продуктивно. Про це вона розповіла в коментарі для Styler.

"Для мене цей рік був дуже плідним! Ми випустили альбом, відзняли відео на пісню "Шкода". В цілому, ми провели дуже багато роботи! Працюємо зараз над сольним концертом, над туром по Україні. Готуємося до новорічних свят, звичайно, з новою програмою. Тому цей рік був дуже насиченим, і просто прекрасним у плані творчості, в плані роботи ", - прокоментувала TAYANNA.

Відео: Інтерв'ю TAYANNA для Styler (Styler.rbc.ua)

Але, за її словами, через інтенсивноу роботу часу на особисте життя протягом року зовсім не залишалося.

"На жаль, особисте життя в цьому році трохи постраждало. Його не було! Але цього року я подорожувала неодноразово, побувала в багатьох країнах. Робила собі такі маленькі триденні і чотириденні вікенди, щоб надихнутися на нові звершення", - сказала вона.

Співачка TAYANNA: "Особисте життя в цьому році трохи постраждало"Фото: TAYANNA, Алан Бадоєв і Макс Барських на церемонії вручення музичної премії M1 Music Awards (прес-служба)

Протягом року шанувальники і журналісти задавалися одним питанням: чи повернеться фаворитка нацвідбору Євробачення-2017 на сцену конкурсу? У грудні цього року стало відомо, що на Євробачення співачка все-таки повернеться.

В ефірі всеукраїнських радіостанцій TAYANNA зробила офіційну заяву: у 2018 році вона знову побореться за право представляти Україну на найпрестижнішому музичному конкурсі континенту. Для цього вона буде крутити свої пісні по українському радіо.

Відео: Кліп TAYANNA на пісню "Шкода" (Youtube-канал TAYANNA)

Щоб визначитися з конкурсною піснею, на радіостанціях кілька днів поспіль лунали чотири пісні-претенденти з україномовного альбому TAYANNA "Тримай мене".

Всі чотири пісні досить різні і оригінальні: вони об'єднують і народну, і танцювальну музику, фанк і неймовірний вокал самої артистки.

Нагадаємо, Макс Барських був визнаний кращим співаком року.