Піаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестром

STYLERЗірки        28.11.2016 - 21:58
Фото: Євген Хмара (РБК-Україна)
Фото: Євген Хмара (РБК-Україна)

Styler побував на репетиції нового шоу володаря Голлівудської премії імпровізаторів

Відомий український піаніст-віртуоз Євген Хмара готується представити нове шоу "Колесо життя". Підготовка до концерту, який відбудеться другого березня в столичному Жовтневому палаці, триває.

Зазначимо, що днями відбувся реліз третього альбому Хмари "White Piano", частина композицій з якого прозвучить під час нового весняного шоу піаніста.

Як обіцяє музикант, композиції зі свіжого альбому в складі більше шістдесяти осіб симфонічного оркестру отримають абсолютно інше звучання - об'ємне і масштабне.

 

Фото: Репетиція нового шоу Євгена Хмари (РБК-Україна)

"100 днів до шоу в Києві. Начебто багато, а як подумаєш, скільки ще треба зробити, то... Але багато чого вже готове, наприклад вся нова музика написана, а це головне!" - Хмара написав у Facebook.

Фото: Євген Хмара (РБК-Україна)

Євген Хмара - піаніст-віртуоз, мистецтво якого здатне проникнути в саму суть людини. Володар премії Голлівудської імпровізаторів. Фіналіст шоу Україна має талант і музикант шоу Х-Фактор. Альбоми "Казка" та "Знамення" розходяться величезним накладом по країні. Справжнім сюрпризом став третій альбом музиканта "White Piano", де звучить тільки рояль.

Раніше Хмара зіграв гімн України на Мальті.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top