Піаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестром

STYLER Зірки 28.11.2016 - 21:58
Фото: Євген Хмара (РБК-Україна) Фото: Євген Хмара (РБК-Україна)

Styler побував на репетиції нового шоу володаря Голлівудської премії імпровізаторів

Відомий український піаніст-віртуоз Євген Хмара готується представити нове шоу "Колесо життя". Підготовка до концерту, який відбудеться другого березня в столичному Жовтневому палаці, триває.

Зазначимо, що днями відбувся реліз третього альбому Хмари "White Piano", частина композицій з якого прозвучить під час нового весняного шоу піаніста.

Як обіцяє музикант, композиції зі свіжого альбому в складі більше шістдесяти осіб симфонічного оркестру отримають абсолютно інше звучання - об'ємне і масштабне.

Піаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестромПіаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестром
 

Фото: Репетиція нового шоу Євгена Хмари (РБК-Україна)

"100 днів до шоу в Києві. Начебто багато, а як подумаєш, скільки ще треба зробити, то... Але багато чого вже готове, наприклад вся нова музика написана, а це головне!" - Хмара написав у Facebook.

Піаніст-віртуоз Хмара готується до шоу "Колесо життя" з симфонічним оркестром

Фото: Євген Хмара (РБК-Україна)

Євген Хмара - піаніст-віртуоз, мистецтво якого здатне проникнути в саму суть людини. Володар премії Голлівудської імпровізаторів. Фіналіст шоу Україна має талант і музикант шоу Х-Фактор. Альбоми "Казка" та "Знамення" розходяться величезним накладом по країні. Справжнім сюрпризом став третій альбом музиканта "White Piano", де звучить тільки рояль.

Раніше Хмара зіграв гімн України на Мальті.