Підло і гидко засудили: Королева вибачилася перед київськими фанатами

Підло і гидко засудили: Королева вибачилася перед київськими фанатами
Фото: Наташа Корольова (youtube.com)

Наташа Корольова вибачилася в Instagram перед київськими шанувальниками за те, що їх розлучили на 5 років

Російська співачка українського походження Наташа Корольова, якому СБУ заборонила в'їзд в країну строком на п'ять років, звернулася з вибаченнями до українців за те, що не зможе 14 грудня виступити в Національному палаці "Україна" зі своїм шоу "Магія Л".

Заборона на в'їзд в Україну співачка назвала "кричущим прецедентом".

Вона стверджує, що Київ для неї не просто рідне місто, а "її душа".

"Вибачте мене мої земляки! Я хотіла приїхати з концертом для Вас! З добром і миром у цей не простий час для України. Вибачте за те, що ви чекали нашої зустрічі, а я виявилася безсила перед продажними брехливими і боягузливими людьми, які за моєю спиною підло і гидко засудили, засудили, і розлучили нас з вами на довгих 5 років!", - написала Королева.

 

Сьогодні стався кричущий прецедент! В Україні депутати Верховної ради відібрали у свого народу право вибору. 14 грудня в палаці Україна повинен був відбутися мій концерт «Магія Л», всі квитки були розкуплені без реклами і афіш, я хотіла оголосити додатковий концерт, і тут все почалося... з формулюванням: «заборонити в'їзд громадянці РФ Поривай Н., як людині своєю творчістю представляє загрозу для Української держави». Я за 25 років творчої діяльності багато небилиць і брехні читала в свою адресу, але щоб пісні "Маленька країна", Київський хлопчисько, Ластівка, Твій світ... представляли загрозу.....?! Київ для мене не просто рідне місто, Київ - це моя душа! А найголовніше і важливе Київ – це люди... добрі, гостинні, мудрі. Вибачте мене мої земляки! Я хотіла приїхати з концертом для Вас! З добром і миром у цей не простий час для України. Вибачте за те, що ви чекали нашої зустрічі, а я виявилася безсила перед продажними брехливими і боягузливими людьми, які за моєю спиною підло і гидко засудили, засудили, і розлучили нас з вами на довгих 5 років!

A photo posted by Наташа Корольова (@natellanatella) on

Однак блогери неоднозначно сприйняли вибачення артистки: "Ах яка біла і пухнаста. Своїми діями ви підтримали окупацію і знищення своєї Батьківщини. А після вступу в єдинороси вирішили Гаага плаче", "У Криму співай, повія путінська!", "Наталія Ви зрадили Україну, тут Вам не місце! У Росії своєї сидите і насолоджуйтесь. Погано що Ви так і не зрозуміли чому в'їзд в Україну Вам заборонений...", "Навіщо стільки пафосу Наталя? Ви порушили закон про перетин кордону, саме за це Вам закрито в'їзд в країну. Або в Росії ви можете порушувати закони і не нести за це відповідальність?", "Якщо розуму немає, то їдь знову в Крим, потім знову обурюйся і знову в Крим і так до безкінечності, поки не навчишся поважати і дотримуватися законів країни, в яку зібралася", "В чому тебе принизили або образили? Є закони України. Ти порушила в'їзд на окуповану територію України. Ти підтримала незаконний референдум! Радуйся, що просто не пустили, а не закрили по приїзду, як це люблять робити в твоєї улюбленої росії. Не потрібно звинувачувати когось у своїх вчинках...", "У твоєї Батьківщини відібрали частину країни, на території іншої частини ті ж люди розв'язали гібридну війну - перекидають танки, арту і бойовиків. Як можна підтримувати знищення своєї Батьківщини?", - прокоментували користувачі мережі.

Деякі запропонували співачці альтернативу: "У Криму можна поїхати!", "Можна поїхати на Донбас!", "Наталочко! Давайте в Сибір до нас, Вас тут теж люблять".

до Речі, Тарзан вилаяв СБУ за заборону Королевою відвідувати Україну.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся