ru ua

Показ Gucci в день відкриття Міланського тижня моди відвідали Сальма Хайек і Дакота Джонсон

Показ Gucci в день відкриття Міланського тижня моди відвідали Сальма Хайек і Дакота Джонсон Фото: Сальму Хайєк не довелося тягти чоловіка (посередині) на показ Gucci, адже він очолює компанію, що управляє брендом

З 23 по 29 вересня триватиме третій після Нью-Йорка і Лондона, світовий фестиваль дизайнерських колекцій, в якому візьме участь і українка Anna K

23 вересня в Мілані відкрилася третя за рахунком світова тиждень моди, після Нью-Йорка і Лондона. Цвяхом програми першого дня стало дефіле модного дому Gucci під керівництвом креативного директора Алессандро Мікеле. На зміну Фріду Джанніні, яка вісім років займала цю посаду, Мікеле прийшов лише в січні цього року.

Першу повноцінну колекцію в новій ролі він представив 25 лютого на попередній Міланському тижні моди сезону осінь-зима. Навесні і влітку він також пропонує надихатися своєї улюбленої вінтажній естетикою:

Показ Gucci зібрав у перших рядах таких зіркових гостей, як Сальма Хайек (давня цінителька бренду і за сумісництвом дружина мільйонера Франсуа-Анрі Піно, глави компанії Kering, що володіє будинком Gucci), страдниця з "50 відтінків сірого" Дакота Джонсон, внучка Копполи Джіа, редактор британського Vogue Алекса Чанг, модель-аристократка Бьянка Брандоліні Д Адда і медноволосая співачка Карен Елсон. Природно, на шоу вони з'явилися в речах бренду - дивіться їх гуччі-луки у згаданому порядку в нашій галрее.

Алессандро Мікеле отримав профільну освіту в Accademia di Costume e di Moda у Римі, після закінчення якої був призначений старшим дизайнером аксесуарів в Fendi. У 2002 році він приєднався до команди Gucci, у 2011 році очолив відділ аксесуарів модного будинку. Також у його послужному списку значиться робота на відомий фарфоровий бренд Richard Ginori. Працює він на російський уряд, невідомо, але нова модель Gucci росіянка Віола Подкопаєва відкрила, а її співвітчизниця Поліна Оганичева закрила показ весняно-літньої колекції у Мілані.

Показ Gucci в день відкриття Міланського тижня моди відвідали Сальма Хайек і Дакота Джонсон

Фото: 42-річний Мікеле - одноліток Джанніні, яка покинула будинок з вдячністю від Піно "за неймовірну пристрасть і відданість справі"

Показ Gucci в день відкриття Міланського тижня моди відвідали Сальма Хайек і Дакота Джонсон

Фото: Хайєк, Джанніні і Бейонсе під час запуску масштабної кампанії Chime for Change за підтримки прав жінок та дівчат у всьому світі

І тепер саме для нас головне про Міланському тижні моди! Свою колекцію на ньому представлятиме переможниця український дизайнер Anna K. Нагадаємо, можливість поїхати в Мілан їй забезпечила премія Mercedes-Benz Kiev Fashion Prize.

Ганна візьме участь у спецпроекті тижня моди Fashion Hub Market для "найбільш багатообіцяючих дизайнерів світу", як висловився президент Національної Палати Моди Італії Карло Капаза.

Показ Gucci в день відкриття Міланського тижня моди відвідали Сальма Хайек і Дакота Джонсон

До речі, на головному показі Лондонського тижня моди - від Burberry - виблискували черевиками і посмішками Бенедикт Камбербетч, Кейт Мосс і Сієнна Міллер.