ua en ru

Шанувальники репера, який загинув від передозування, знайшли винного в його смерті (фото)

Шанувальники репера, який загинув від передозування, знайшли винного в його смерті (фото) Фото: Lil Peep (facebook.com/lilpeepmusic)

Фанати звинуватили дівчину Lil Peep у вбивстві артиста

Шанувальники популярного 21-річного американського репера Lil Peep, справжнє ім'я якого Густав Ар, звинуватили дівчину артиста в його смерті. Відповідний запис опублікований на сторінці Sadgasm у соцмережі Facebook.

У мережі фанати артиста Lil Peep опублікували скріншоти чату, в якому Мерайя зізнається, що дала музиканту наркотики. В мережі опубліковано фото дівчини з репером і скріншоти листування з чату, де Мерайя підтвердила, що давала реперу наркотики.

Шанувальники впевнені, що саме вона винна у смерті їхнього кумира

"Це дівчина, яка, ймовірно, дала Lil Peep підроблений Xanax", - сказано в повідомленні.

Шанувальники репера, який загинув від передозування, знайшли винного в його смерті (фото)Шанувальники репера, який загинув від передозування, знайшли винного в його смерті (фото)Шанувальники репера, який загинув від передозування, знайшли винного в його смерті (фото)

Фото: Фанати звинуватили дівчину до смерті репера (facebook.com/we.all.die.sad)

Повідомлення з'явилося за кілька годин до смерті репера, після чого Мерайя покинула чат.

Шанувальники репера, який загинув від передозування, знайшли винного в його смерті (фото)

Скріншот поста (facebook.com/we.all.die.sad)

Нагадаємо, що Lil Peep був 21 рік. Він помер у гастрольному автобусі, який прямував в Арізону. Ймовірною причиною смерті виконавця називають передозування наркотиками - підробленим заспокійливим засобом Xanax і опіоїдним аналгетиком фентанілом.

Раніше повідомлялося, що з'явилися страшне відео і подробиці смерті репера Lil Peep.