ua en ru

Порошенко влучно процитував Лермонтова, говорячи про безвіз України з ЄС

Порошенко влучно процитував Лермонтова, говорячи про безвіз України з ЄС Фото: Петро Порошенко на запуску таймера безвіза (president.gov.ua)

Президент заявив, що це важлива подія - остаточний розрив України з Російською імперією

Президент України Петро Порошенко використав вірші російського поета Михайла Лермонтова, щоб відзначити величезне значення безвізового режиму з Євросоюзом. Відеофрагмент виступу опублікував прес-секретар гаранта Святослав Цеголко у Facebook.

"Ми з вами, український народ і вся Україна вступаємо в іншу історичну епоху. І ця подія знаменує остаточний розрив нашої держави з Російською імперією, а українського демократичного світу – з авторитарним "русским миром". "Прощай, немытая Россия, страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, и ты, им преданный народ", - процитував з радістю глава держави.

Прощай, немита Росія, країна рабів, країна панів. - Президент зацитував Лєрмонтова, говорячи про безвіз, як остаточний розрив України з Російською імперією.

Опубліковано Святославом Цеголком 10 червня 2017 р.

Відео: Порошенко цитує Лермонтова, говорячи про безвіз (facebook.com/svyatoslav.tsegolko)

Крім цього, з вуст Порошенко прозвучали рядки іншого російського поета - Олександра Пушкіна. Коли президент говорив про російської агресії в Україні та тих росіян, які її підтримують, він процитував: "Товарищ, верь: взойдет она, звезда пленительного счастья. Россия вспрянет ото сна, и на обломках самовластья напишут ваши имена".

Нагадаємо, що з 11 червня українці зможуть відвідувати країни ЄС з безвізовим режимом.

До речі, співзасновник "КрымЅОЅ" розповіла, як безвізовий режим вплине на мешканців окупованих територій.