ua en ru

"У швидкої було багато викликів": З'явилися подробиці смерті російського актора Дмитра Марьянова

"У швидкої було багато викликів": З'явилися подробиці смерті російського актора Дмитра Марьянова Фото: Дмитро Марьянов (instagram.com jam102fm)

Весь день артист скаржився на погане самопочуття

У мережі розповіли подробиці смерті російського актора Дмитра Марьянова, який помер по дорозі в лікарню. Як виявилося, друзі артиста самі повезли його в медустанову, через те, що у "швидкій допомозі" сказали, що "у них дуже багато викликів". Про це повідомляє видання "Комсомольська правда".

Дмитро скаржився на здоров'я друзям, з якими відпочивав на дачі, з самого ранку 15 жовтня. Йому було важко ходити і дуже боліла спина. Навіть намагався поспати, але легше не стало. Після обіду йому стало гірше, впав і втратив свідомість. Друзі одразу ж зателефонували у "швидку допомогу", але коли зрозуміли, що медики не приїдуть, вирішили швидко везти актора на своїй машині. На жаль, врятувати артиста не вдалося. Він помер по дорозі до лікаря. Правда, трохи пізніше з'явилася інформація, що друзі актора вирішили самі відвезти Марьянова на авто через пробки на шосе, мовляв, так буде швидше, а "швидка" може потрапити в затор. Але не встигли.

За попередньою інформацією, причиною смерті став тромб, що відірвався.

Нагадаємо, що Дмитро Марьянов став відомим після ролі в дитячому фільмі "Вище райдуги" Георгія Юнгвальд-Хилькевича в 1986 році. У 2000 році актор знявся в мелодрамі "Президент і його внучка". Потім послідували ролі в серіалах "Щоденник вбивці", "Леді Мер", "Кавалери морської зірки", "Ростов-тато", "Боєць".

Як раніше писав Styler, відомий російський актор помер по дорозі в лікарню.