ua en ru

"Зловив так звану "білку": стало відомо про останні години життя Марьянова

"Зловив так звану "білку": стало відомо про останні години життя Марьянова Фото: Дмитро Марьянов (instagram.com/adam_sarov)

Російський актор помер 15 жовтня по дорозі в лікарню

Перед смертю Дмитро Марьянов знаходився не на дачі у друзів, як говорилося раніше, а в незаконному реабілітаційному центрі "Фенікс" для алко - і наркозалежних. Про це повідомляє "РЕН ТВ".

Там не було лікаря, який зміг би допомогти акторові. Але ситуацію затягували до останнього, оскільки установа - нелегальна.

"Фенікс" Марьянов ліг нібито через проблеми з алкоголем і після процедури детокс. Передбачається, що він помер від відриву тромбу або серцевого нападу. Але свідки смерті російського актора вважають інакше.

"Діма був активний, весело казав: "Хлопці, я сам приїхав". У Діми стався напад епілепсії, він впав. Я особисто тримав його за плечі, бачив, як піна пішла, мову був синім", — розповів один з колишніх наркоманів, який знаходився разом з Марьяновим в "Феніксі".

Люди в спортивній формі почали ставити актору уколи і давати якісь таблетки.

"Після чого в три години ночі він (Марьянов. — ред.) зловив так звану "білку". Почав ходити по відділенню. Я чув розмову в кімнаті, в результаті він заспокоївся. З ранку, коли він не міг заснути, він пішов ходити "всіх хитати", — додав співрозмовник.

За словами чоловіка, актора вкололи галоперидол, феназепам і ще одні ліки.

Раніше у мережі припустили ще одну причину смерті актора Марьянова.