ru ua

"Дозвольте це зробити мені": Бузова вирішила продовжити низку невдач Росії на Євробаченні

"Дозвольте це зробити мені": Бузова вирішила продовжити низку невдач Росії на Євробаченні Фото: (instagram.com/buzova86)

Телеведуча Ольга Бузова вирішила "добити" Росію на Євробаченні 2019 року

Популярна російська телезірка, світська левиця Ольга Бузова, яка стала популярною після участі в культовому ТВ-проекті "Дім-2", заявила про своє бажання взяти участь у пісенному конкурсі Євробачення 2019. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Дому-2".

"Я вважаю, що Юлія Самойлова була слабкою учасницею для такого масштабного заходу, як Євробачення. Їй варто набратися досвіду і впевненості... Але якщо Росія в майбутньому 2019 році реально хоче вийти у фінал, то дозвольте це зробити мені", – заявила новоспечена співачка.

Нагадаємо, що виступ Самойлової назвали найгіршим за всю історію серед російських виконавців – артистка не потрапила в ноти, забула текст пісні і в результаті не пройшла у фінал.

До речі, російська співачка і телеведуча Ольга Бузова заявила, що вона більше не буде терпіти образи з боку "чоловіків, що захлинулися ненавистю". Артистка зізналася, що той факт, що неприємні слова про неї бачать її рідні, засмучує її ще більше. Про це вона заявила в своєму Instagram. Бузова опублікувала колаж з новинами, які розповідають про її конфлікти з різними людьми.

"У мене є батьки, сім'я, дуже літні бабусі. На превеликий мій жаль - вони це все бачать. І засмучуються куди сильніше .. Від цього мені болить ще сильніше", - зазначила телеведуча. Бузова додала, що чоловіки вважають таку поведінку допустимою в нашому суспільстві, але жінкам саме час "полюбити себе і перестати це терпіти".

Відео: video.rbc.ua