ru ua

Президентська гонка: Зеленський розповів, чи стане "Джокером" майбутніх виборів

Президентська гонка: Зеленський розповів, чи стане "Джокером" майбутніх виборів Фото: Володимир Зеленський (facebook.com/zelenskiy95)

Артист відкрив таємницю про свої "президентські амбіції"

Відомий продюсер, шоумен і актор Володимир Зеленський у своєму міні-інтерв'ю Катерині Осадчій розповів про те, як знімався другий сезон серіалу "Слуга народу" і чи готовий він взяти участь у наступних виборах президента України. Про це розповідає "1+1.Світське життя".

За сюжетом однієї з серій серіалу "Слуга народу", президент, якого грає Зеленський, їде вранці на роботу в оголеному вигляді на велосипеді. Актор сказав, що ці кадри знімали рано вранці і багато людей це бачили.

"Ми змушені були знімати це вранці. Люди все це бачили. Сміялися діти. Трохи було холодно", - прокоментував цю зйомку Зеленський.

Ще актор розповів, що через те, що він став більше зніматися, він схуд вже на 5 кг. Крім того, він активно займається спортом.

"Мені доводиться займатися в 7 ранку, проте рано день починаю. Раніше я рано гуляв з собакою, а зараз собака ще спить. Я спочатку вигулюю себе. Потім собаку", - розповів Зеленський.

На питання про те, чи може Володимир Зеленський стати "Джокером" у майбутній президентській гонці, артист відповів, що не може серйозно сприймати свою участь, навіть якщо у нього є шанси вийти в другий тур.

"Якщо серйозно, то я до цього дуже серйозно ставитися не можу. Поки що", - відповів шоумен.

Крім того, Володимир Зеленський зазначив, що він відчуває себе на своєму місці і що він не їздить на навчання за кордон, та як там не можна навчитися тому, як живуть в Україні.

"Суть в тому, що я вважаю, що я на своєму місці в житті. Мені кайфово. Я не їжджу в Америку. Не можна вивчати в Америці, як живуть в Україні. Це так, порада", - додав Зеленський.

Відео: Володимир Зеленський розповів чи збирається стати президентом (1plus1.ua)

До речі, Зеленський відправився оголеним "на роботу" (Відео).