ru ua

Приходько прокоментувала свою участь у Євробаченні

Приходько прокоментувала свою участь у Євробаченні Фото: Анастасія Приходько (facebook.com/profile.php?id=100007430375089)

Співачка шкодує, що не могла представити на конкурсі Україну

Анастасія Приходько, яка брала участь у Євробаченні 2009 у якості представника Росії, заявила, що сцена Майдану для неї важливіша, ніж сцена пісенного конкурсу. Про це вона сказала у інтерв’ю "Радіо Свобода".

"У мене було три спроби представити свою державу – Україну. Жодного разу у мене не вийшло. Одна з таких спроб була у 2009 році, коли мене дискваліфікували. І виходить так, що свій серед чужих і чужий серед своїх. Представляти Росію українською піснею – це, звичайно, певне досягнення. Можу тільки одне сказати. Ніколи нікому не вдасться вибити любов з мене до моєї Батьківщини!" – сказала вона.

Приходько каже, що від цього питання, яке їй постійно ставлять журналісти, її вже нудить.

"Я дуже люблю свою Батьківщину. Я не знаю, як вам це описати. Тому що я дуже хочу, щоб вона полюбила мене. Тому я роблю все для того, щоб опинитися вдома. Я розумію, що це Євробачення – напевне, я буду сидіти у 80 років і у мене будуть питати: Анастасіє, прокоментуйте своє Євробачення 2009. Але мені дуже хочеться зробити все для того, щоб відчувати себе вдома і спокійно розмовляти на цю тему. Я можу сказати, що мені дуже складно зробити це", - зізналася вона.

Анастасія вважає, що любов до українських бійців і України в цілому для неї важливіше, а особливо участь у подіях Революції Гідності.

"Для мене було важливішим, коли саме 14 грудня 2013 року я вийшла на сцену Майдану, коли вся площа майдану Незалежності була поряд зі мною – я підтримувала їх. Це, напевне, набагато дорожче для мене. Це коли ти розумієш, що ти настільки відповідальний за все, що ти робиш, кожне слово, все поєднується: і музика, і слова, і вчинки. І коли ти є якимось таким "світлим промінчиком", як мене іноді називають, коли тобі вірять, коли кажуть слова подяки за те, що робиш, то, напевне, це головне для мене. Напевне, так", - каже Приходько.

До речі, Джамала згадала про свій перший виступ на Євробаченні.