ua en ru

Принц Гаррі взяв інтерв'ю у Барака Обами

Принц Гаррі взяв інтерв'ю у Барака Обами Фото: скріншот youtube

Принц розпитав Обаму про його плани на життя

Британський принц Гаррі проінтерв'ював колишнього президента США Барака Обаму для радіопередачі BBC Radio 4.Політік відповів на питання щодо своєї кар'єри і життя після того, як покинув Білий дім. Про це повідомляє BBC News.

На офіційній сторінці Кенсингтонського палацу в Twitter з'явився короткий анонс майбутнього інтерв'ю. Відео показує, як принц Гаррі і Обама жартують між собою і налаштовуються на розмову. Так, колишній президент США попередив, що повільно говорить, і запитав, чи варто йому робити британський акцент. На що Гаррі відповів: "Якщо будуть довгі паузи між відповідями, то, ймовірно, ви побачите "обличчя"". І після цього він скорчив гримасу.
Також принц зазначив: "Ти в захваті від інтерв'ю. Я нервую з цього приводу. Це забавно". У відповідь Обама продовжив жартувати: "Я можу взяти інтерв'ю у тебе, якщо хочеш". Під час самого інтерв'ю екс-президент поділився, як покинув пост, що планує робити далі, в яких напрямках розвиватися. Зокрема, Обама детальніше розповів про виховання нового покоління лідерів через Фонд Обами.

Трансляція інтерв'ю відбудеться 27 грудня на каналі BBC Radio.

Видео: CBS News