ua en ru

Притула стане голосом одного з героїв українського мульфільму

Притула стане голосом одного з героїв українського мульфільму Фото: Сергій Притула (facebook.com/serhiyprytula)

Головних героїв в анімаційному фільмі озвучили українські медійники

Український шоумен і волонтер Сергій Притула буде озвучувати одного з героїв українського анімаційного фільму. Мультфільм називається "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила". Про це повідомляє Detector.Media.

Головні ролі в ньому озвучили відомі українські медійні особи. Зокрема принцесу Мілу (яка за сюжетом є дочкою Великого Київського князя Володимира) та мандрівного актора Руслана озвучили дует "Время и Стекло". Шоумен Сергій Притула озвучив Нестора - кращого друга головного героя мультфільму. Його герой - нащадок Нестора Літописця, якому дісталося від знаменитого предка більше амбіцій, ніж здібностей.

Шоумен написав про свою роль і в Facebook.

Притула стане голосом одного з героїв українського мульфільмуСкріншот (facebook.com/serhiyprytula)

Юрій Горбунов взявся за озвучку Кота Вченого, який є аристократичним зберігачем магічною бібліотеки, шлях до якої знає далеко не кожен житель Київської Русі.

Також в озвученні мультфільму взяв участь відомий музикант Олег Михайлюта (Фагот). Він подарував свій голос могутнього чарівника Фіну, якого підступний Чорномор позбавив магічних сил і молодості

Як раніше писав Styler, державна студія "Укранімафільм" закінчив роботу над трьома епізодами анімаційного серіалу "Козаки. Навколо світу".