ua en ru

"Притягує тільки зіпсованих": зірка гурту "Міраж" висловилася про російську владу

"Притягує тільки зіпсованих": зірка гурту "Міраж" висловилася про російську владу Фото: Наталія Ветлицька (instagram.com-show_bizzzz_)

Російська співачка поділилася думкою про уряд РФ

Верхівка влади складається з недорозвинутих кримінальних особистостей, яким добровільно прислуговує величезна кількість люмпенів. Таку думку висловила відома російська співачка, екс-учасниця гурту "Міраж" Наталія Ветлицька на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Зрозуміло, що у верхівці влади сконцентрувалися найбільш низькорозвинуті кримінальні особистості. Мудрі люди нам вже не раз говорили, що влада притягує тільки зіпсованих. Це сумно, але це факт", - зазначила вона.

"Притягує тільки зіпсованих": зірка гурту "Міраж" висловилася про російську владу

Фото: Наталія Ветлицька (facebook.com-n.vetlitskaya)

"Але подивіться, яка величезна кількість люмпенів добровільно і з задоволенням обслуговує цю банду і бере участь у їх свавіллі. Адже їх легіони, і вони на всіх рівнях", - підкреслила співачка.

"І саме вони виконують всю щоденну рутинну "брудну" роботу по знищенню країни і співвітчизників. Їм і в голову не приходить вести інший спосіб життя. У них немає ні співчуття, ні поваги, ні розуміння, ні людської гідності. Вони існують на найнижчому рівні свідомості, на рівні інстинктів виживання", - додала артистка.

"І саме ці незліченні легіони будуть протистояти тим, хто зробить спробу відірвати їх від "корита з халявної баландою". "Нагорі" все це передбачили і, відповідно, без бою вони не здадуться, це абсолютно очевидно. Але і вони знають (а якщо і не знають, то напевно відчувають своїм тваринним чуттям), що рано чи пізно їх балаган прикриють. Напевно вже і спец-армію напевно підготували, таємну, таємну..." – припустила вона.

"Але головна інтрига, навіть, не в цьому, а в тому, хто займе це місце після їх дезактивації: - їх же реальні інтернаціональні куратори або хтось з незалежних місцевих громадян? Ось це дійсно стане моментом істини", - вважає артистка.

"Ех... нелегко всім буде", - зазначила Ветлицька.

"Притягує тільки зіпсованих": зірка гурту "Міраж" висловилася про російську владу

Скріншот поста (facebook.com/n.vetlitskaya)

Відео: "Міраж" – "Музика нас зв'язала" (YouTube/Джем)

Відео: "Міраж" – "Настає ніч" (YouTube/Gennady Aborigen)

До речі, політолог з РФ розповіла про "козирі в рукаві" Путіна.