ua en ru

"Пробиває дно": в мережі висміяли новий образ Баскова

"Пробиває дно": в мережі висміяли новий образ Баскова Фото: Микола Басков (instagram.com nikolaibaskov)

Люди помітили схожість співака з Сергієм Звєрєвим

Після того, як російський співак Микола Басков з'явився на публіці в короні і дивному піджаку, в мережі виникла хвиля іронічної критики виконавця. Так, Басков з'явився на вручення премії "Золотий грамофон" в комічній образі.

"Спеціальним номером на 22-ій церемонії вручення премії "Золотий грамофон" став виступ Миколи Баскова і групи Queens з піснею "Мій король".
Як очевидно, роль короля грав сам Микола, і для виступу він підготував костюм, щедро прикрашений стразами і, звичайно, корону". - написала про співака Ledy_Lisichka в ЖЖ,

"Пробиває дно": в мережі висміяли новий образ Баскова"Пробиває дно": в мережі висміяли новий образ БасковаФото: Микола Басков (ledy-lisichka.livejournal.com)

Користувачі мережі висловили свою думку з приводу наряду співака.

"Ніяка це у них не самоіронія. А голимая хуцпа. Тобто - нахабство безмежна. Але хреново не це. Хреново те, що все це грунтується на підтримці дебілів. Яких, на жаль, чимало. Якби у людей були мізки, якщо б люди були єдині в правильних критерії поганого і хорошого, з усією цією фігньою можна було б покінчити за пару тижнів. Якщо б ніхто не приходив на концерти цих придурків, не купували їх пластинок і просто не звертали на них уваги - вони б швидко здулися".

"Можна сприймати і позитивно. Правда, він педераст і ідіот. Але це ж дрібниці".

"До цього поряд блазнівський ковпак підійшов би значно більше корони"

"Блазень і повинен виглядати, як блазень. У чому проблема?"

"Пробиває дно".

"Пробиває дно": в мережі висміяли новий образ Баскова"Пробиває дно": в мережі висміяли новий образ Баскова"Пробиває дно": в мережі висміяли новий образ БасковаСкріншот коментарів (ledy-lisichka.livejournal.com)

Як раніше повідомлялося, відомий російський актор звинуватив співгромадян в тупості.