ua en ru

Професор Лебединський жорстко висловився про агресію РФ в Україні

Професор Лебединський жорстко висловився про агресію РФ в Україні Фото: Професор Лебединський (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Музикант назвав дуже складним питання про прощення українцями росіян

Відомий російський виконавець Олексій Лебединський, який емігрував у США, вважає військову агресію РФ в Україні очевидним для всього світу фактом. І питання завершення війни і спокути провини росіянами стає наболілим і складним. Про це він заявив в інтерв'ю "Апострофу".

"Уявіть собі, завтра приходить прекрасний президент в Росію, прекрасний вождь і каже: "Я прошу вибачення у всіх росіян, ось вам факти, путінське уряд зробив те-то і те-то, це все – злочинці, злодії, грабіжники, вбивці і так далі, всіх їх – у тюрму. Пробачте нам, дорога Україна, за це страшне. Ми віддаємо вам Крим, природно, тому що ми його вкрали проти всіх міжнародних угод. Природно, прибираємо війська, вибачте". До цих пір в Росії показують якусь маму, яка не знала, що там є наші найманці. Та про що ви говорите? Цілком очевидно всьому світу, що російські війська давно і стабільно там присутні. Як ми можемо попросити вибачення за те, що вже стільки життів винесене?" – запитує він.

За словами Лебединського, зміна лідера-диктатора не буде означати зміну агресивного військового вектора.

"Я думаю, що якщо б таке диво трапилося і раптом прийшов би до влади чесна людина в Росії... Хоча ми розуміємо, що такого не буде, тобто зараз цього не буде. Якщо Путін піде, прийде якась шваль, яка стояла поруч з ним", - вважає Професор.

На завершення Лебединський говорить, кого вважає своїм народом.

"Як вибачатися перед українцями? Я можу сказати: "Українці, вибачте, будь ласка, мене за мій народ". Але я не можу сказати, що всі ці виродки, які підтримують війну проти України – це мій народ. Це не мій народ. І Путін – це не Росія. Росія – це я і мої друзі, люди, які Україну на 100% підтримують. От і все", - уточнив він.

До речі, Професор Лебединський зробив скандальну заяву про українців.