ru ua

"Стався величезний прогрес": Ірма Вітовська висловилася про український кінематограф

"Стався величезний прогрес": Ірма Вітовська висловилася про український кінематограф Фото: Ірма Вітовська (РБК-Україна/Віталій Носач)

Вітовська розповіла, що участь українських фільмів у міжнародних кінофестивалях — ривок для кіно

Відома українська актриса театру і кіно Ірма Вітовська вважає, що вітчизняний кінематограф кардинально змінився, при чому в кращу сторону. Про це вона розповіла в інтерв'ю Styler.

Актриса вважає, що українське кіно досить швидко удосконалюється, однак до ідеалу ще далеко.

"За останні роки у нашому кіно відбувся величезний прогрес! Але треба бути дуже наївним, щоб чекати швидких досконалостей. Особливо за умов стагнації українського кіно, яке тривало багато років. Кожен із тих кроків, яке робить українське кіно сьогодні, можна сміливо вважати позитивним", - вважає актриса.

Вона також пораділа за багатьох режисерів, чиї фільми були представлені на престижних кінофестивалях і були удостоєні премії. За її словами, це хороший показник того, що українське кіно розвивається і стає цікавим світу.

"Це як участь у Олімпіаді. Так ніби ми виграли п'ять Олімпіад підряд! Я вважаю, що треба ні в якому разі не зупиняти цю машину. Бо кількістю набувається якість. Чим більше фільмів в Україні зніматимуть фільмів, тим кращим ставатиме продукт. Ті, хто його створюватиме, будуть вчитись доводити кіно до досконалості саме в процесі. Всі команди в кінематографі зріють саме так. Якщо дитина зробила перші свої три кроки і впала, не можна сказати, що вона не стане чемпіоном! Вона зробила ці три кроки, дайте їй можливість зробити ще п'ять, ще сім, і вона побіжить", - додає Вітовська.

Нагадаємо, що нещодавно з'явився трейлер фільму "Таємний щоденник Симона Петлюри".

Також ми писали, що Ірма Вітовська висловилася з приводу фільму про Василя Стуса.

До цього повідомлялося, що у мережі розгорівся скандал через новий український фільм.

Відео: (video.rbc.ua)