"Бридко і огидно": відомий музикант жорстко пройшовся по російським колегам

"Бридко і огидно": відомий музикант жорстко пройшовся по російським колегам
Фото: Олексій Лебединський (youtube.сомАпостроф)

З багатьма артистами він розірвав відносини

Відомий російський музикант Олексій Лебединський, відомий як Професор Лебединський, заявив, що йому бридко й огидно дивитися на своїх колег по творчому цеху. Про причини він написав на своїй сторінці в Facebook.

Артист зазначив, що з багатьма він був давно знайомий.

У Михайла Боярського я працював ще в 1990м році клавішником, кілька років числився в його театрі "Бенефіс" на Мийці, потім багато разів зустрічалися, виступаючи на концертних майданчиках. А дідусь моєї дочки, чудова людина і хороший актор Сергій Поясів був до самої смерті його близьким другом. З Сергієм Безруковим ми обидва любили одну прекрасну дівчину. З Григорієм Лепсом ми знайомі з 1999-го, ще коли його підгодовували бандити і коммерси за них, коли він ще не надувся пафосом і гопницькою зневагою до всього і всіх, коли він голосно горлав скрізь Висоцького та мої пісні теж", - написав він.

"Але тепер я не можу бачити їх на екрані - мені гидко, як би талановито вони не грали і не співали, бо вони свідомо і підло підтримують міжнародного злочинця, злодюгу і ворога свого народу Путіна", - додав музикант.

Лебединський розповів, що думка про Салтикова у нього все змінилося після однієї фрази.

"Вітю Салтикова я вважав близьким товаришем з того ж 1990-го року, нас об'єднували спільні веселі і не дуже пригоди з життя, я забирав з пологового будинку його дочку... Поки він не сказав мені по телефону "та що тут говорити, хохли о*уїли"... Покійна Люду Сенчина, яка завжди була милою і світлою людиною, виявляється, підписала папір на підтримку дій Путіна в Україні... По дурості, не інакше, але все ж прикро і гидко..." – зазначив артист.

"Бридко і огидно": відомий музикант жорстко пройшовся по російським колегам

Скріншот поста (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Професор Лебединський вважає, що артисти піддалися на кремлівську пропаганду по своїй тупості.

"Багатьох з тих артистів, які нині лижуть жопу негідникам заради положення і бабла, так і тих, хто просто по тупості своїй купився і піддався на брехливу кремлівську пропаганду, я знаю менш близько, але все ж добре. І тепер для мене ні творчості, ні їх більше не існує. Тому що залізне правило діє абсолютно на всіх росіян до єдиного, включаючи і артистів, і сажотрусів: якщо ти підтримуєш таке явне зло, як путінський режим, то ім'я тобі або Сволота, або Дебіл, і третього імені тобі не дано. А милуватися творіннями сволоти або дебіла як щось не виходить, бо бридко й гидко. Вибачте вже", - резюмував він.

"Бридко і огидно": відомий музикант жорстко пройшовся по російським колегам

Скріншот поста (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Раніше відомий музикант висміяв РФ, назвавши її "мавпою з гарнатой".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся