ua en ru

"Публіка повинна вирішувати": відомі музиканти відреагували на гастролі російських зірок в Україні

"Публіка повинна вирішувати": відомі музиканти відреагували на гастролі російських зірок в Україні Фото: Група Mad Heads (facebook.com madheadsxl)

Представники української групи негативно поставилися до зривів концертів зірок

Продюсер українського гурту Mad Heads Оксана Михайленко разом з новим вокалістом групи Кирилом Ткаченко і незмінним учасником групи Максимом Краснооким розповіли, кого з російських артистів варто пускати в Україну. Про це вони заявили в інтерв'ю "Апострофу. Лайм".

Представники групи негативно ставляться до зривів концертів українських виконавців.

"Публіка повинна вирішувати": відомі музиканти відреагували на гастролі російських зірок в Україні

Фото: Група Mad Heads (facebook.com madheadsxl)

"Мені здається, що після цього публіка повинна вирішувати. Публіка повинна брати на себе відповідальність за це - і не йти на ці концерти. Не діти повинні приходити в камуфляжі і ці концерти зривати, а просто люди нехай не йдуть", - сказав Максим Красноокий.

Артисти відзначили, що дуже часто люди під прикриттям проблем з Росією і у формах хлопців з АТО вирішують свої економічні питання.

"Дуже багато росіян підтримують Україну і українську позицію, тому не пускати їх - це теж порушення закону", - заявила Михайленко.

"Багато людей на цьому спекулює, це ганьба. Це взагалі потрібно не такими методами вирішувати. Наприклад, нехай СБУ заборонить в'їзд художник з Росії в нашу країну, якщо він порушив закони цієї країни. Російський артист, якщо він не порушив жодних законів, нехай приїжджає в Україну. Але треба, щоб люди самі розуміли, що відбувається, і, наприклад, не ходили на його концерти", - сказав Красноокий.

Нагадаємо, що скандальний Іван Дорн планує відкрити в Києві ресторан.