Щоб не пустити Орбакайте мізків не треба: Шендерович висловився про заборону концертів російських зірок

STYLERЗірки        10.11.2016 - 16:15
Фото: Христина Орбакайте (РИА Новости)
Фото: Христина Орбакайте (РИА Новости)

На думку Шендеровича, СБУ має займатися диверсантами, а не зірками естради

Російський письменник і сатирик Віктор Шендерович висловився з приводу заборони концертів російських зірок в Україні. На думку письменника, СБУ варто ловити російських диверсантів, а не артистів естради. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Ситуація, звичайно, непроста, якщо говорити про окупацію, окупованих територіях. Я прекрасно розумію її болючість. Але ж СБУ - Служба безпеки. І якою небезпекою може загрожувати Королева або Орбакайте, я, чесно кажучи, не розумію. Мені здається, що тут піарівською і політичної теми набагато більше, безпека тут ні при чому. Природно, це повинні вирішувати самі українці. Якщо ви питаєте мою думку, мені здається, що такого роду номенклатурні подвиги досить безглузді", - заявив він.

"Розумієте, яка штука: якщо ти працюєш в СБУ, то протистояти російському диверсанту, шпигунам, російському впливу досить важко. Для цього потрібні мізки, енергія, професіоналізм. Для того щоб не пустити Орбакайте, мізків і професіоналізму не потрібно. Цим ти як би фіксуєш свій патріотизм і підкреслюєш свою потрібність. Але мені здається, що я бачу якусь диспропорцію між "загрозою", яку несе Крістіна Орбакайте, "загрозою" в лапках, і зусиллями, чинами і зарплатами людей, які її не пускають (сміється). Мені здається, що за таку зарплату можна було б зловити диверсанта страшніше, ніж Крістіна Орбакайте", - підсумував Шендерович.

Нагадаємо, Орбакайте вважає заборону на в'їзд в Україну вигадкою.

On Top