Путінський чиновник запропонував "розчленувати" Україну і вбити "мільйон українців"

Середа 28 грудня 2016 13:18
Путінський чиновник запропонував "розчленувати" Україну і вбити "мільйон українців"
Фото: Михайло Хазін (Worldcrisis.ru)

Михайло Хазін запропонував поділити країну на "Новоросію" і віддати частину Польщі

Російський економіст, колишній чиновник адміністрації президента РФ Михайло Хазін заявив, що потрібно знищити частину українців. А територію України необхідно розділити на частини і передати іншим державам.

Відео про це опубліковано на YouTube.

"Картина повинна бути наступною. "Новоросія", тобто вся територія від Харкова до Одеської області. Це може бути Запорізька, Дніпропетровська, загалом, все. "Новоросія" повинна увійти в Росію областями з повною денацифікацією, деукраїнізацією. З повною забороною використання українського шрифту, українських текстів, передач українською мовою, викладання українською. Коротше кажучи – повністю. А Київ і північна частина України від Сум до Києва, Чернігова і так далі, повинні стати аграрною державою", – розповів Економіст.

Пропагандист заявив, що частина східних і південних областях країни потрібно повністю ліквідувати українську культуру, а західні регіони передати Польщі. А з Київської і Чернігівської області запропоновано зробити аграрний сектор.

"Так, при цьому там буде надлишкове населення. Надлишкове населення нехай на Далекий Схід їде. Нам треба піднімати країну. А ось та частина, яка західна, западенці – чотири або п'ять областей. Їх просто треба віддати Польщі. Тобто всю бандерівщину потрібно вигнати туди і віддати полякам. Справа в тому, що за розділом світу Польща теж йде до нас. Нам потрібно забезпечити лояльність Польщі і зайняти їх чимось", – додав Хазiн.

Нагадаємо, що Хазіну з серпня 2015 року заборонено в'їзд в Україну.

До речі, російський журналіст назвав українців, які радіють краху Ту-154, "раковою клітиною".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся