ru ua

П'яного сина Висоцького госпіталізували після бійки

П'яного сина Висоцького госпіталізували після бійки Аркадій Висоцький (Кадр з відео: youtube.com/Полит Ру)

Актор побився з режисером на банкеті у Москві

Старший син легендарного російського поета і співака Володимира Висоцького, російський актор та сценарист Аркадій Висоцький потрапив до лікарні після бійки. Про це повідомляє mk.ru.

55-річний Аркадій розбив ніс, внаслідок чого йому знадобилася операція.

Актор разом зі своїм товаришем прийшов до ресторану в московському Будинку кіно, де був банкет на честь з'їзду Союзу кінематографістів. У стані алкогольного сп'яніння він трохи побився з нетверезим літнім режисером.

Під час бійки обидва учасники впали на підлогу, їх підняли, розвели в різні боки, після чого Висоцький відправився додому. По дорозі він спіткнувся об залізний ланцюжок, що захищає тротуар, і впав обличчям вниз на асфальт, прямо в калюжу.

В російських ЗМІ зазначається, що Висоцький сильно розбив голову і ніс.

Аркадія провели назад до Будинку кіно, щоб чекати приїзду "швидкої допомоги". На місце прибули дві бригади медиків.

Лікарі попередньо визначили перелом носа, в лікарні діагноз підтвердився. Пошкоджені тканини обличчя медики зшили. Найближчим часом Аркадія Висоцького випишуть додому.

До речі, син Володимира Висоцького Микита поповнив ряди "Миротворця".

Радянський і російський актор театру і кіно, кінорежисер, сценарист, продюсер, син Володимира Висоцького Микита потрапив у базу інтернет-представництва Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, світу, безпеки громадян "Миротворець".

"Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор)", - йдеться в повідомленні.

Однією з причин потрапляння Микити Висоцького в "Чистилище" стала його любов до окупованого Криму.

"Я дуже люблю Крим. Мені тут краще, ніж на закордонних курортах", - зізнався 53-річний Микита в одному з інтерв'ю.

На півострів син барда прилетів 21 листопада цього року з прем'єрою вистави "Дороги Висоцького", присвяченої 80-річчю Володимира Семеновича.