ua en ru

П'яний скандал: російського актора зняли з рейсу

П'яний скандал: російського актора зняли з рейсу Фото: Олександр Балуєв (youtube.com IMACherepovets)

Директор актора не згоден з тим, що актор був п'яний

Актора Олександра Балуєва зняли з рейсу авіакомпанії "UTair", що прямував з Калінінграда до Москви. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на представника калінінградського аеропорту Храброво.

"Ми можемо підтвердити, що Олександр Балуєв був знятий з рейсу", — сказали агентству.

Причини цього кроку співрозмовник не назвав, зазначивши, що подібні рішення приймають транспортна поліція і представники авіакомпанії.

За даними Life, актор був у стані алкогольного сп'яніння. Портал також опублікував фотографію, на якій Балуєв зображений поруч з двома поліцейськими.

П'яний скандал: російського актора зняли з рейсу

Скріншот (twitter.com/Vottakot)

Директор актора в коментарі телеканалу "360" заявила, що насправді Балуєв запізнився на рейс, і назвала "плітками" твердження про те, що його не пустили у літак.

Нагадаємо, що Олександр Балуєв прославився у стрічці режисера Станіслава Говорухіна "Благословіть жінку". Зігравши в ній деспотичного, часом жорстокого капітана Ларичева, який, незважаючи на свій непримиренний характер, все таки був неймовірно привабливим, Балуєв отримав всенародне визнання і любов тисяч прихильниць. Чоловіча половина населення поважати актора за його вміння вживатися в брутальні ролі у фільмах "Антикілер", в якому також зіграли Гоша Куценко, Олег Єфремов, Євген Сидіхин та інші, а також у картинах "Атлантида", "Олігарх", "Офіцери", "Кандагар", і багатьох інших.

Талант актора був оцінений його колегами і державою по достоїнству. Він є власником таких нагород, як премія Кінотавр за кращу чоловічу роль у фільмі "Мусульманин", премія ФСБ 2006 року за роль у художній кінострічці "Загибель імперії" і т. д.

До речі, російський поет і композитор зізнався в любові до української публіки.