ua en ru

"Ракамакафо": O.Torvald здивували прем'єрою пісні до Нового року (відео)

"Ракамакафо": O.Torvald здивували прем'єрою пісні до Нового року (відео) Фото: Група o.torvald (прес-служба)

Женя Галич розповів історію створення треку

Український рок-гурт o.torvald представила пісню "Ракамакафо" у фіналі вокального шоу Х-фактор, в якій співають про Новий рік. Відео опублікували в YouTube.

"Після київського лайва ми повернулися до цього треку знову, коли дуріли на студії. В процесі декількох зустрічей і з'явився трек з зрозумілим назвою "Ракамакафо". Мені здається, багато повторювали цю фразу в свій час. Всі слухали Bomfunk mc's – "Freestyler". Кожен поважаючий себе панк-рокер, перебуваючи на знімній квартирі, включав їх альбом In Stereo і робив вигляд, що він бі-бій, танцюючи на голові, і так далі", – каже фронтмен групи Женя Галич.

Відео: O.Torvald "Ракамакафо" (YouTube/Х-Фактор)

"На мій погляд, прикольно згадати часи, коли ти святкував Новий рік зі старими друзями. Коли завжди скидались двома-трьома сотнями гривень, орендували будинок або квартиру, ходили разом за шампанським. Час класних тусовок зі своїми – думаю, про це наша запис", - зізнався соліст.

Нагадаємо, що рок-гурт o.torvald випустив новий альбом "Бісайди", куди увійшло вісім треків. Серед композицій - шість україномовних і дві російськомовні пісні: "Марі", "Ліхтарі", "Не Я", "Вечір В Ріо (feat. Бумбокс)" та інші. Крім того, до альбому увійшли кавер-версія маловідомої пісні групи "Скрябін", яка була презентована O. Torvald в серпні.

До речі, стало відомо, хто став суперфиналистом шоу Х-фактор.