ua en ru

Розписався на спинах фанаток і привітав Сенцова: в Одесу прибув відомий голлівудський актор

Розписався на спинах фанаток і привітав Сенцова: в Одесу прибув відомий голлівудський актор Фото: Одеський міжнародний кінофестиваль (facebook.com/odessaiff)

Ерік Робертс зізнався, що ніколи не дивився українські фільми

Сьогодні в Одесі стартував дев'ятий міжнародний кінофестиваль. Урочисте відкриття почалося сьогодні вечором. До відкриття прибули велика кількість гостей. Серед них був і почесний гість – популярний актор з Голівуду і брат легендарної "красотки" Джулії Робертс - Ерік Робертс, повідомляє "ТСН".

VIP-гість ОМКФ 2018 одразу ж звернувся до засудженого в Росії політв'язня Олега Сенцова – Робертс душевно привітав його з сорокадвуріччам: "З днем народження, ви геній і спасибі за все".

Крім цього, Ерік, що зовсім не знайомий з роботами української кіноіндустрії . "Ви знаєте, я в цьому повний нуль – так", - поділився зірка.

Розписався на спинах фанаток і привітав Сенцова: в Одесу прибув відомий голлівудський актор

Фото: Ерік Робертс (facebook.com/theericroberts)

Потом брат Джулії Робертс хвацько розписався на спинах декількох самих затятих фанаток і поїхав, щоб їсти і відсипатися перед відкриттям урочистого заходу.

Фестиваль буде йти на протязі целой недели. Всі заплановані заходи будуть проведені відразу на восьми майданчиках. З 13 по 21 липня в Одесі глядачам 110 кінострічок.

Вперше на екранах одесського кінофесту можна буде ознайомитися з вітчизняним фільмом Сергія Лозниці "Донбас". Ця робота вже отримала престижну премію в Каннах за кращу режисуру. Серед іноземних стрічок організатори особливо виділяють до перегляду такі роботи як: "Людський потік" китайця Ай Вейвея і "Всі знають" з Пенелопою Круз і Хав'єром Бардемом. А ще новий фільм скандального режисера Гаспара Ное "Екстаз".

Феєричне кіносвято за традицією почалося з урочистої червоної доріжки біля Оперного театру. Цим же воно й закнчиться

Нагадаємо, російський призер Міжнародного кінофестивалю Єлизавета Стішова віддасть грошову нагороду рідним Сенцова і Серебренникова.

Рекомендуємо до перегляду: