ua en ru

"Реагувати на цю маячню - смішно": Максакова прокоментувала чутки про особисте життя вбитого чоловіка

"Реагувати на цю маячню - смішно": Максакова прокоментувала чутки про особисте життя вбитого чоловіка Фото: Марія Максакова (facebook.com-maria.maksakova)

Співачка назвала те, що відбувається на шоу цирком

Співачка Марія Максакова, яка живе в Києві, прокоментувала інформацію про те, ніби її чоловік Денис Вороненков мав коханку. Про це стало відомо на шоу Дмитра Шепелєва.

Артистка заявила, що це маячня і їй просто смішно, але й сумно, тому що люди вірять в те, що відбувається на передачі, передає "Дні.ру".

"Те, що роблять на програмі Шепелєва – це смішно. Просто мені прикро, що глядачі за незнання сприймають їх поліграф так серйозно. На паркані щось напишуть, ви будете в це вірити? Це не експертиза, це шоу, це цирк. Ніякого відношення до професійного поліграфу вона не має", – зауважила артистка.

Також оперна співачка висловилася з приводу дівчини, яку в передачі представили коханкою Вороненкова.

"Що стосується цієї дами, то очевидно, що якщо зірки запалюють, то це комусь потрібно. Є таке поняття, як відволікання уваги на негідний об'єкт. Коли це якогось іншого роду речі, я розумію, людям подобається, вони розважаються. Але людину немає в живих, він лежить на кладовищі. Він би чудово розставив крапки над "і", але хто ж дозволить..." – заявила Максакова.

Нагадаємо, що на передачу з Шепелєвим запросили дівчину, яка заявила, що складалася в інтимних стосунках з чоловіком Марії Максаковою Денисом Вороненковым. Найцікавіше, що поліграф в програмі показав, ніби слова дівчини правдиві майже у всьому.

Також нагадаємо, що російський депутат Денис Вороненков був убитий в центрі Києва 23 березня 2017 року. Але в момент злочину нападнику не вдалося втекти. Поранений охоронець Вороненкова встиг зреагувати і застрелив нападника. Правоохоронці оголосили план перехоплення, а всі силові відомства об'єднали зусилля. І вже в червні почалися перші затримання.

Нагадаємо, росЗМІ показали 19-річну "коханку" Вороненкова.