ru ua

Реперу Басте дозволили дати концерт в Україні, незважаючи на його гастролі в Криму

Реперу Басте дозволили дати концерт в Україні, незважаючи на його гастролі в Криму Фото: Репер Баста (instagram.com/bastaakanoggano)

У артиста заплановані виступи в Києві та Одесі

Василь Вакуленко відомий під псевдонімом Баста приїде в Україну і дасть концерти, незважаючи на те, що співав в окупованому Криму. СБУ дозволило артистові виступити перед українцями. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив активіст Сергій Стерненко.

"Баста, він же Василь Вакуленко громадянин Росії. Неодноразово виступав в окупованому Криму. Там же, брав участь у зйомках фільму "Ке-ди" пропагандиста Соловйова в ролі російського військового. Але СБУ не бачить підстав його не пускати в Україну. Є інформація, що питання з його в'їзду та виступів вирішувалося в дуже високих кабінетах. Завтра, 17 червня, у нього концерт у Києві в Stereo Plaza в 20:00. Післязавтра в Одесі, в клубі Ibiza на 22:00. Ау, ДПСУ та СБУ, це ваша компетенція! Ви правда пустіть ця особа в Україні? Ви знущаєтесь над людьми? Давати концерти на окупованій території, порушуючи правила в'їзду - норма? Бабло важливіше питання нацбезпеки", - написав Стерненко.

alt

Скріншот з facebook.com/sternenko

До свого посту активіст прикріпив фото запиту, в якому документально підтверджується, що Баста, він же Василь Вакуленко, може відвідувати Україну.

altСкріншот з facebook.com/sternenko

Як раніше повідомлялося, активісти опублікували список артистів, яким не ради в Одесі.