ua en ru

Режисер "9 роти" потрапив у "Миротворець"

Режисер "9 роти" потрапив у "Миротворець" Фото: Федір Бондарчук (facebook.comArtPicturesrus)

Бондарчук активно підтримує політику Путіна

Російський режисер і актор Федір Бондарчук, який відомий такими фільмами, як "9 рота", "Даун хаус", "Залюднений острів", "Сталінград", попав у розділ "Чистилище" сайту "Миротворець". Про це повідомляється на порталі проекту.

"Антиукраїнська пропаганда. Відкрита підтримка агресивної політики Росії", - сказано в обвинуваченні.

Режисер "9 роти" потрапив у "Миротворець"Скріншот (myrotvorets.center)

Один з підписантів т. н. "Колективного звернення до російської громадськості діячів культури Росії в підтримку позиції Президента України і Криму" (було опубліковано 11 березня 2014 року в газеті "Известія")", - продовжили в звинуваченні.

Зазначимо, що Федір Бондарчук народився в сім'ї актора і режисера Сергія Федоровича Бондарчука і актриси Ірини Скобцевої. Вихованням майбутнього діяча кіно займалася в основному бабуся, через те, що батьки більшу частину часу приділяли кар'єрі. Він закінчив художню школу і загальноосвітньої школи з англійським ухилом. Поступив у ВДІК на режисерський факультет, але перервав навчання за призовом на військову службу в армію. Закінчив інститут в 1991 році.

Вперше актор знявся у фільмі свого батька "Борис Годунов" в 1986 році. За свою акторську кар'єру зіграв різноманітні ролі у більш, ніж 40 картинах, серед яких найбільш відомими стали "Криза середнього віку", "Даун Хаус", "Загибель імперії", "Статський радник".

До речі, відомі російські зірки за влаштований окупантам свято потрапили в базу "Миротворця".