ua en ru

"Ріо-де-Жанейро відпочиває – наша Маланка крутіше": Дмитро Комаров розповів, чи зніме "Світ навиворіт" в Україні

"Ріо-де-Жанейро відпочиває – наша Маланка крутіше": Дмитро Комаров розповів, чи зніме "Світ навиворіт" в Україні Телеведучий Дмитро Комаров (фото: РБК-Україна)

Перед ведучим стоять важливі виклики, які необхідно вирішити

У ексклюзивному інтерв'ю Styler відомий телеведучий розповів, чи планує зняти окремі випуски передачі "Світ навиворіт" про Україну.

За словами Дмитра Комарова, його завжди "переслідує" така ідея – підготувати передачу про рідну Україну. Але, на жаль, на даний момент ведучого зупиняє специфіка ТВ-формату подібного проекту.

"Є телевізійна специфіка. В ефір йде сезон. І для того, щоб зняти повноцінний сезон, мені потрібно 15 епізодів по 45-60 хвилин. У кожному з яких – мінімум 5-6 повноцінних динамічних тим. Потрібно враховувати, що вдома знімати складніше, так як тут ми все знаємо і "виворіт" знайти непросто. На той момент (ред. – у 2012 році Дмитру надходили спонсорські запити на зйомки проекту в Україні) елементарно не набиралося стільки сюжетів. Крім того, багато з цих тем були в Криму і на Донбасі. Так що зараз ще складніше", - розповідає Дмитро Styler.

Хоча Комаров зізнається, що вже кілька тем для випуску про Україну у нього вже є.

"Як фотограф скажу, що я обожнюю їздити і знімати в Карпатах день Маланки. Маланка у Вашківцях взагалі божественна. Зараз трохи туристичною вже стала. Але все одно багатьом використовуваним маскам по сто і більше років, там дійсно люди живуть цим. Як на мене, карнавал в Ріо-де-Жанейро відпочиває – наша Маланка у Вашківцях крутіше. Пам'ятаю також, як в 2001 році знімав у селі Великий Кучурів, як неодружені хлопці перевдягалися у ведмедів, поділялися на групи і билися кийками – вибирали найкращого парубка на селі. Або навіть візьмемо Вертеп у Карпатах – чарівне дійство. Необхідно туди їхати, ходити разом з людьми і колядувати. Я багато разів це робив, коли був ще фотографом-журналістом. Ось ми знайшли 2-3 теми. А для зйомки передачі потрібно ще мінімум 30 вражаючих тем", - говорить Комарів.

Відомий телеведучий заспокоює фанатів: "Так, я хочу зняти таку передачу і в Україні. Друге – я обов'язково коли-небудь її зніму".

Дмитро Комаров

Телеведучий Дмитро Комаров (фото: instagram.com/komarovmir)

Комарів

Дмитро Комаров (фото: instagram.com/komarovmir)

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Комаров звернувся до українців з проханням допомогти 13-річному Володі з Броварів. У хлопчика діагностували множинний нейрофіброз, тобто три пухлини - в оці, мозку і на шийному хребці. Пухлина на шиї дуже небезпечна і вимагає негайного видалення, інакше хлопчика паралізує.