ru ua

У Росії "загубили" урну з прахом Хворостовського

У Росії "загубили" урну з прахом Хворостовського Фото: Дмитро Хворостовський (facebook.com/Hvorostovsky)

У рідному місті артиста не можуть знайти капсулу

В РФ зникла капсула з прахом оперного співака Дмитра Хворостовського, який помер 22 листопада внаслідок онкологічного захворювання. Про це повідомляють росЗМІ.

Раніше повідомлялося, що прах артиста, згідно з його заповітом, розділять на дві частини. Одна капсула була похована в Москві, а другу повинні поховати в Красноярську.

28 листопада в Москві пройшла церемонія поховання частини праху Хворостовського на Новодівичому кладовищі, після чого другу капсулу передали делегації Красноярського краю.

Повідомляється, що 29 листопада капсула була доставлена в рідне місто артиста, проте з тих пір її сліди "губляться".

За даними красноярських ЗМІ, Міністерство культури Красноярського краю приховує місцезнаходження урни з прахом Дмитра Хворостовського.

Зазначається, що місцеві чиновники, зокрема, міністр культури Красноярського краю Олена Мироненко, відмовилися коментувати ситуацію, посилаючись на брак повноважень.

У Росії "загубили" урну з прахом Хворостовського

Скріншот сайту (dni.ru)

Дмитро Хворостовський помер на 56-му році життя. В кінці червня 2015 року співак, який вже багато років жив в Лондоні, оголосив, що страждає від пухлини мозку.

Раніше повідомлялося, що у Москві попрощалися з Хворостовським.

За словами виконуючого обов'язки губернатора Красноярського краю Олександра Усса, капсулу з останками співака помістять в один з меморіальних об'єктів в Красноярську.