ua en ru

У Росії помер 18-річний музикант

У Росії помер 18-річний музикант Фото: instagram.com-er.bashkortostan

Його знайшли мертвим у власній квартирі

У Москві помер саксофоніст-віртуоз Матвєй Шерлінг. 18-річного хлопця знайшли мертвим у його квартирі в центрі міста. Про це повідомляє "Лента.ру" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

У поліції уточнили, що слідів злочину не виявлено. За попередніми даними, смерть музиканта настала внаслідок гострої-серцево-судинної недостатності, але точну причину смерті встановлять після розтину.

У Росії помер 18-річний музикант

Фото: Матвєй Шерлінг (Матвєй Шерлінг "ВКонтакте")

Матвєй Шерлінг народився 13 жовтня 1999 року в музичній сім'ї. Його мати – піаністка ,вокалістка і джазовий музикант, а батько – заслужений діяч мистецтв РРФСР, композитор і режисер-постановник.

Сам же Матвер — лауреат I премії Московського відкритого конкурсу саксофоністів "Selmer — дітям 2010", лауреат шосте Відкритих молодіжних Дельфійських ігор держав-учасників СНД, переможець XI Міжнародного телевізійного конкурсу юних музикантів "Лускунчик-2010", лауреат ІІІ фестивалю "Висхідні зірки в Кремлі".

Нагадаємо, померла молода російська актриса. Величко відома завдяки фільму "Країна глухих" режисера Валерія Тодоровського. Фільм був знятий за повістю Литвинової "Мати і належати". Величко стала прообразом глухий дівчата танцівниці Яи, яка мріяла потрапити в країну таких же людей, як вона.

Чим запам'яталася українцям підготовка до Євробачення 2018