ua en ru

У Росії пішла з життя відома радянська актриса

У Росії пішла з життя відома радянська актриса Фото: Віра Вельямінова (alexandrinsky.ru)

Актриса грала в театрі з 1952 року

В РФ на 92-му році життя померла відома радянська і російська актриса Віра Миколаївна Вельямінова. Про це повідомила прес-служба Александрінського театру Санкт-Петербурга.

"В трупу Ленінградського академічного театру драми ім. А. С. Пушкіна Віра Вельямінова була прийнята в 1952 році і 65 років присвятила служінню александринской сцені. Першою її роллю стала юна циганка у виставі "Живий труп" Л. Н. Толстого. Красивий, сильний голос молодої актриси, її щире, натхненне виконання, сценічний темперамент і чарівність відразу ж звернули на себе увагу", — розповіли в театрі.

Віра Вельямінова за 65 років в Олександрійському театрі зіграла більше вісімдесяти різнопланових ролей. Серед них: Маша в Живому трупі Л. Н. Толстого (1954) ,Фрези Грант у Біжить по хвилях А. Гріна (1960), Марія Тюдор в однойменній драмі Ст. Гюго (1964), Василина Премудра в "Живи і пам'ятай" Ст. Распутіна (1980), Василиса Єгорівна в Капітанській доньці А. С. Пушкіна (1984) і багато інші.

У Росії пішла з життя відома радянська актриса

Фото: Віра Вельямінова (alexandrinsky.ru)

Нагадаємо, що нещодавно помер російський сатирик Михайло Задоронов. Йому було 69 років. Про смерть артиста повідомляють російські ЗМІ. Письменник страждав від онкології, проходив курс лікування від ракової пухлини головного мозку. Як стало відомо в червні 2017 року, він вирішив відмовитися від процедур, які називав виснажливими і марними, заради того, щоб побути в колі рідних.

Після початку мітингів у центрі Києва у 2013 році він став одним із виразником пропаганди Кремля. Артистові потрібно було показати позицію влади РФ, тому в його виступах почали з'являтися жарти про "єврохохлів". Одним з самих недоречних жартів Задорнова було його виступ про катастрофі Boeing рейсу МН17.